JumpOff Hipodrom

10 Lis

W miniony weekend na terenie sopockiego hipodromu odbyła się druga rozgrywka w ramach JumpOff Hipodrom. Przypomnijmy, że klasyfikacja pucharowa jest prowadzona w ramach sześciu rund od klasy LL (Runda Brązowa) do CC1 włącznie (Runda Diamentowa). Zawodnicy zdobywają punkty podczas ośmiu spotkań, kwalifikując się tym samym do finału, który zaplanowany jest na 18-20 marca 2016 r.

Po drugim spotkaniu w Rundzie Brązowej prowadzi Dorota Lost z łącznym wynikiem 80 punktów bonifikacyjnych. W Rundzie Srebrnej najlepszy jest Marcin Joppek z 140 punktami po dwóch rozgrywkach. W Rundzie Złotej ex aequo Monika Kropidłowska i Piotr Zielonka – po 120 punktów bonfikacyjnych. W Rundzie Platynowej niekwestionowanym liderem jest Adam Nicpoń (400 punktów) podobnie jak Julia Bogalecka (590 pkt.) w Rundzie Bursztynowej. W „najwyższej” rundzie – Diamentowej prowadzi Paulina Endraszka.

Kolejna szansa przed zawodnikami na zdobycie punktowe w mikołajkowy weekend, tj. 5-6 grudnia 2015 r.

Tegoroczny JumpOff Hipodrom rozgrywany jest pod patronatem honorowym Wojewody Pomorskiego i Marszałka Województwa Pomorskiego. Partnerami wydarzenia są: Totalizator Sportowy, BMW Bawaria Motors Gdańsk, Electrolux, Fair Play, Master, Leonardo, Arpav, Partners.

Ranking i pełne wyniki po drugim spotkaniu.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.