Ekstremalnie błotnisty bieg Mud Max w Przywidzu

15 Maj

Pierwszy bieg Mud Max w roku 2017 odbędzie się już niedługo! 20 maja w Przywidzu powstanie biegowy event, na którym stawią się tylko najbardziej zakręceni biegacze. Spróbują oni swoich sił na 7 kilometrowej trasie naszpikowanej przeszkodami i duuużą ilością naturalnych, błotnistych terenów.

W zeszłorocznych edycjach ekipa Mud Max wykazała się ogromną kreatywnością w przygotowaniu trasy biegu i podniosła poprzeczkę wszystkim biegom go rodzaju. Zachwyceni uczestnicy wracają, by sprawdzić z czym będą musieli się zmierzyć tym razem.

Przywidz znajduje się w niedalekiej odległości od Gdańska, co sprzyja lokalnym drużynom, a także pojedynczym biegaczom, którzy chcą zmierzyć się w specjalnie stworzonej dla nich fali- Fali Masters. Fala ta charakteryzuje się m.in. dodatkową ilością sędziów, którzy będą nadzorowali całą trasę, nie dopuszczając do przebiegu „na skróty” a także oddzielną porcją nagród dla najwytrwalszych.

Kolejną ciekawą falą jest… Mud Max Kids! Specjalna trasa o długości 1,5 km z przygotowanymi przeszkodami dla młodszych ekstremalnych biegaczy. Szansa dla młodszych biegaczy, którzy do tej pory mogli dopingować rodziców. Teraz to właśnie oni staną na podium, a każdy z nich otrzyma na mecie zasłużony medal. Rodzinny weekend Mud Max to okazja do rozwijania wspólnych, rodzinnych pasji w sportowym duchu.

Jeśli 7 kilometrów to za mało, bardziej hard core’owi sportowcy mogą spróbować zmierzyć się z trasą, która będzie czekać na nich już 10 czerwca w Dolinie Charlotty. 14 kilometrów i 50 przeszkód na pewno jest ciekawym wyzwaniem, na medal wynagrodzi wszystkie bolączki. Zakończenie ekstremalnego biegu odbędzie się w Ustce. Otwarte morze, słońce i plaża pozwolą na wytchnienie i odprężenie po paru godzinach walki z błotem i własnymi słabościami.

Ekipa Mud Max gwarantuje świetną atmosferę, sportową, zdrową rywalizację a przede wszystkim możliwość przeżycia ciekawych doświadczeń na trasach, oraz integracji wszystkich którzy odważyli się stawić czoło morderczemu Mud Max Run!

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.