Dołącz do Cheerleaders Gdynia

21 Maj

Taniec to Twoja pasja? Jesteś wysportowana? Masz minimum 18 lat i nie więcej niż 27? Marzysz o występach tanecznych na najważniejszych sportowych imprezach? Dołącz do Cheeleaders Gdynia! Masz czas do 23 maja.

Cheerleaders Gdynia są jedną z najpopularniejszych grup tancerek sportowych w Polsce i jedną z najlepszych w Europie. Na swoim koncie mają występy na wielu prestiżowych imprezach sportowych na całym świecie. W 2012 roku jako pierwszy zespół starego kontynentu wystąpiły podczas meczu NBA w Stanach Zjednoczonych. Rok wcześniej wygrały konkurs EuroLeague Basketball na najlepszy zespół w Europie, co zostało nagrodzone występem na turnieju Final Four w Barcelonie. Od 2012 roku tancerki występowały podczas meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej jako „Cheerleaders Piłkarskiej Reprezentacji Polski”.

Poza wydarzeniami sportowymi gdyńskie cheerleaderki brały wielokrotnie udział w imprezach firmowych, w teledyskach, towarzyszyły zespołom muzycznym na scenach i zagrały w filmach reklamowych.

W skład zespołu wchodzą między innymi: absolwentki szkół baletowych oraz Szkoły Mistrzostwa Sportowego, reprezentantki Polski w gimnastyce artystycznej i finalistki Mistrzostw Polski w zawodach fitness.

Dziewczyny z grupy Cheerleaders Gdynia nie zwalniają tempa, ciężko trenują i stawiają sobie coraz wyższe i ambitniejsze cele. Jesli marzyłaś, by zostać jedną z nich, teraz masz szansę.

Jeśli masz minimum 18 lat (2000 rok) i nie więcej niż 27, wyślij swoje taneczne CV oraz dwa zdjęcia sylwetki i twarzy na adres mailowy: casting@cheerleadersgdynia.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 23 maja. O udziale w drugim etapie castingu kandydatki zostaną poinformowane mailowo.

Więcej informacji na stronie: www.cheerleadersgdynia.pl/.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.