Cykl naborów w Seahawks rozpoczęty!

20 Sty

W styczniu roczniki 2000-2004 w każdy poniedziałek oraz środę będą miały szansę dołączyć do składu Juniorskiego Seahawks Gdynia. 

Ale na tym nie poprzestaniemy – planujemy dużą rekrutację 1 lutego o godz.20:00. Będzie to nie tylko rekrutacja dla zawodników Juniorskich ale również dla zawodników w wieku pełnoletnim, którzy chcą dołączyć do naszego składu w rozgrywkach PLFAII – informują organizatorzy.

Dlaczego warto przyjść ?

Seahawks Gdynia to jedna z najstarszych i najbardziej utytułowanych drużyn w Polsce. Istnieje od 2005 roku i zawsze walczymy w lidze o najwyższe cele. Sukcesy to Mistrzostwo Polski 2012, 2014, 2015, Mistrzostwo PLFA8 2012, Wicemistrzostwo Polski 2006, 2008, 2016 oraz Wicemistrzostwa drugiego składu w PLFAII 2014, PLFAI 2015. W niedalekiej przyszłości planuje występy w rozgrywkach europejskich.

Swoim domem nazywamy Narodowy Stadion Rugby – jest to jeden z najlepiej przystosowanych stadionów w Polsce do futbolu amerykańskiego z podgrzewaną murawą i świetnym zapleczem biurowo-magazynowym. Nasze mecze w Toplidze przyciągają średnio blisko 1000 kibiców – komentują organizatorzy. I dodają: – Naszym Klubem zarządzają ludzie z pasją i zaangażowaniem, sam management liczy obecnie 17 osób, podzielonych na zespoły do spraw organizacyjnych, finansowych i marketingowych. Dzięki ich zaangażowaniu Klub posiada wielu sponsorów i partnerów wspierających rozwój futbolu na Pomorzu.

Zdrowie zawodników to dla Seahawks najwyższy priorytet. Posiada sztab fizjoterapeutów którzy opiekują się zawodnikami nie tylko podczas meczów, ale również na treningach. 

sea2

Trenerzy to polsko–amerykańska kombinacja. Maciej Cetnerowski jest najbardziej utytułowanym Head Coachem w Polsce (3-krotny mistrz i wicemistrz Polski z Topligą) Były główny Trener Reprezentacji Polski obecnie pełni funkcję głównego Trenera naszego Topligowego składu oraz odpowiada za program szkoleniowy w Seahawks.

Daniel Piechnik – koordynator defensywy drużyny Topligowej, były trener Reprezentacji Polski ale przede wszystkim Główny Trener Seahawks Junior. (3-krotny mistrz Polski z Topligą)

Lev Davydovsky – były utytułowany zawodnik Seahawks Gdynia. Koordynator Defensywy drugiego składu Seahawks, z którym sięgał po Wicemistrzostwo PLFAII i PLFAI. Obecnie pełni funkcję Głównego Trenera Seahawks Gdynia II.

Pozostali członkowie sztabu trenerskiego to Mirek Babiarz – trener od przygotowania fizycznego. Posiada doświadczenie w pracy z zawodnikami NFL, NBA czy NCAA.

Co roku do drużyny przyjeżdżają również trenerzy z USA. W tym roku są nimi :

Christopher Young – koordynator ofensywy (Offensive Coordinator), Lewis Bailey – trener linii ofensywnej (Offensive Line Coach).

Treningi dla Juniorów prowadzone są również przez zawodników topligowych, którzy co roku angażują się w pracę sekcji Juniorskiej, pomagając swoim doświadczeniem. Seahawks stworzył program szkoleniowy, dzięki któremu może szkolić zawodników już od 13. roku życia. Trenują 5 dni w tygodniu, dzięki współpracy z Gdyńskim Centrum Sportu.

Zawodnicy nabierają doświadczenie poprzez grę w PLFA8–J (roczniki 2000–2004) PLFA11–J (roczniki 1998–2001), a następnie drużyny seniorskie PLFAII (seniorzy od 18 roku życia) oraz Topliga (seniorzy od 18 roku życia)

Jeśli jesteś zainteresowany, przyjdź, nie czekaj!

Treningi otwarte Seahawks Gdynia Junior:  poniedziałki i środy godz. 20:00 Narodowy Stadion Rugby w Gdyni ul. Kazimierza Górskiego 10
lub :
1 lutego 20:00 Rekrutacja Seahawks Gdynia II – PLFAII (senior)
1 lutego 20:00 Rekrutacja Seahawks Gdynia Junior (roczniki: 2000-2004).

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.