SZTOS – kryptonim dobrego melanżu w Sopocie

28 Sie

Na sopockiej mapie melanżowej warto zaznaczyć jedno miejsce – SZTOS. Nową knajpę o charakterze baru przekąskowego, nawiązującą klimatem do minionej epoki PRL-u znajdziecie przy ul. Bema, tuż przy Monciaku. Jeżeli interesuje was dobre before party lub szukacie odpowiedniej miejscówki na spędzenie całej nocy, polecam właśnie SZTOS.

Dział MELANŻ portalu my3miasto.pl przyznał SZTOSOWI „ATEST GRUBEGO MELANŻU”. Tym samym rekomendujemy wam to miejsce, ponieważ znajdziecie tam:
– wódkę o temperaturze „absolutnego zera”,
– różnego rodzaju wódki smakowe oraz nalewki,
– wyśmienite piwko,
– rewelacyjne jedzenie z tatarem na czele, chociaż dla ciekawskich polecany „mięsny jeż”,
– muzyka, która elektryzuje, działa jak afrodyzjak i śmiało może zaspokoić potrzeby dobrej imprezy;
– oryginalny wystrój – SZTOS to swego rodzaju galeria sztuki, prezentująca grafiki lokalnych artystów,
– no a przede wszystkim nie ma zwały, wszystko jest grube!

Mottem SZTOSU jest „Kto gra grubo, wygrać musi”, Jeśli te słowa jeszcze niczego wam nie mówią, może dopełni je materiał wideo, który zrealizowaliśmy w ramach melanżowego tourne po Trójmieście.

Najważniejszą jednak informacją jest to, że w każdy czwartek odbywa się impreza cykliczna CHECK THIS PARTY! pod patronatem marki Check this out!let ubrania markowe. Patronem medialnym cyklicznie odbywających się imprez jest my3miasto.pl w asyście MELANŻU. Możecie spodziewać się niesamowitych rzeczy, palona wódka to jedna z nich! Zresztą, zobaczcie sami!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.