Skrillex po raz pierwszy w Polsce

5 Lut

26-letni producent, który zmienił oblicze muzyki elektronicznej – Skrillex – już 13 lutego wystąpi w gdańskim klubie Centrum Stocznia Gdańska. O jego występach krążą legendy – twórca masywnych hitów, gwiazda największych festiwali z milionami fanów śledzących go na portalach społecznościowych bez wątpienia zaserwuje set, jakiego długo nie zapomnimy. Bilety na wydarzenie rozchodzą się w zawrotnym tempie.

Skrillex, czyli Sonny John Moore to amerykański dj, producent muzyczny i wokalista. Porusza się głównie w muzyce elektronicznej i jej pochodnych, jak dupstep, chillout i drum and bass. Na swoim koncie ma takie tytuły płyt jak „My name is Skrillex” czy „Scary Monsters and Nice Sprites”. W 2011 roku został nominowany do nagrody Grammy w pięciu kategoriach i uznany Artystą Roku w kategorii muzyki elektronicznej.

Pierwszy polski koncert tego ekscentrycznego DJa, o którym mówi się, że zmienił oblicze muzyki elektronicznej, odbędzie się w industrialnych wnętrzach gdańskiego klubu CSG w piątek, 13 lutego. O rozgrzewkę publiczności zadbają: Gooral, Auer & ERR BITS oraz Twin Prix. Impreza startuje o godzinie 21.00.

– Właśnie trafiła do sprzedaży III, ostania pula biletów na to wydarzenie w cenie 145 zł. Niezdecydowanym radzimy pospiech z zakupem! – zachęcają do udziału w wydarzeniu organizatorzy z agencji illegalbreaks.

Ostatnie wejściówki można nabyć w następujących punktach sprzedaży: salony EMPiK Media Markt, Saturn w całej Polsce oraz za pośrednictwem strony internetowej.

SKRILLEX_poster

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.