Buslav w Mewie Towarzyskiej (KONKURS)

28 Lis

2 grudnia w Mewie Towarzyskiej ze swoim koncertem wystąpi Buslav –multiinstrumentalista, kompozytor i twórca tekstów. Start o godz. 20:00. Uwaga! Mamy dla Was podwójne zaproszenia!

Buslav mając wieloletnie oraz międzynarodowe doświadczenie jako muzyk sesyjny (m.in. członek house-bandu Cheryl Pepsii Riley w Vilage Underground w NYC) postanawia wydać swój pierwszy album solowy.

Dojrzewające w nim treści stały się powodem powstania projektu muzycznego Buslav. Organiczny charakter jego twórczości, jest wynikiem świadomego, szczerego oraz osobistego podejścia do muzyki. Prostota formy prowadzi bezpośrednio do istoty poruszanych treści.

Nie-przesłodzone, nie-przegadane kompozycje prowadzą do prawdy, która – w co wierzy Buslav – może bronić się sama i to ona jest najważniejszym czynnikiem tworzenia. Zadaje pytania, które warto zadać.

bus2

Jego wiosenny singiel „Searching For You” podbija ogólnopolskie media i regionalne rozgłośnie. 7 października 2016 rozpoczęła się ogólnopolska trasa koncertowa Buslava a na rynku pojawił się debiutancki album artysty zawierający 10 wyrazistych i soczystych kompozycji z gatunku elektronicznego i akustycznego popu.

Artysta ma na swoim koncie już wiele występów festiwalowych i koncertów – również międzynarodowych:
Korea Południowa – Zandari Festa, Mu:Con
Estonia – Tallin Music Week
Wielka Brytania – Liverpool Sound City
Serbia – Exit Festival

Buslav już 2 grudnia wystąpi w Mewie Towarzyskiej w Sopocie, aby dać koncert dla nadmorskiej publiczności. Koncert rozpoczyna się o godz. 20:00. Bilety w cenach 10/15zł.

                                        >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie do Mewy Towarzyskiej!

                         Wymień choć trzech artystów, z którymi współpracował Buslav 

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (1 grudnia) do godziny 13.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – BUSLAV. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 1 grudnia, do godz. 13:00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety do Mewy Towarzyskiej.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.