Beztroski Melanż vol. 22

29 Wrz

30 września (piątek) Beztroski Melanż wraca po wakacyjnej przerwie. Tym razem miejscem beztroskich hulańców będzie klub Atlantic w Gdyni. Parkiet rozgrzeje niezawodny DJ Serio?. 

Już w piątek wracamy po wakacyjnej przerwie z cyklem imprez Beztroski Melanż! Nowym miejscem beztroskich hulańców jest Atlantic Gdynia. Do zobaczenia w klubie! – zachęcają do udziału w imprezie organizatorzy.

DJ Serio? – 92 rocznik, urodzony w Giżycku. Związany od zawsze z kulturą hip hopową. Człowiek-instytucja. Jako DJ prowadził bitwy freestyle na terenie całego kraju oraz te najbardziej prestiżowe m.in WBW, BOT, BOS. Koncertował z czołówką polskiej sceny oraz legendami zza oceanu takimi jak Afu – Ra, Reks czy Smiff n Wessun. Serio w swoich setach stawia na mieszankę brzmień lat 90. Znajdziemy u niego dużo rapu, funku oraz RnB, jednak nie zamyka się na żaden gatunek muzyczny. Wychodzi z założenia, że w każdym gatunku jest coś wartościowego.

Jego sety rozgrzewały ludzi przed występami takich artystów jak DJ Premier, Mobb Deep, Rytmus, Dope D.O.D oraz Stalley. Oprócz działalności muzycznej wspiera lokalne inicjatywy. Na stałe związany z jedną największych agencji koncertowych na terenie trójmiasta – DaDa Events. Wspiera scenicznie takich raperów jak Leh, Duchu oraz Buka.
Obecnie pracuje nad mixtapem, który pojawi się w pierwszej połowie 2017 roku.

Start imprezy: 22.00. Wstęp: 10 zł.

beztroski-melanz-3-poster

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.