Zbuduj Stadion Energa Gdańsk na plaży i wygraj nagrody!

19 Sie

Już po raz trzeci, w ostatni weekend sierpnia, na plaży w Gdańsku Brzeźnie, zarządca Stadionu Energa Gdańsk zorganizuje jednodniowy, otwarty konkurs, w którym uczestnicy będą wznosić piaskowe budowle odwzorowujące gdański stadion. Wyzwanie niezmiennie jest ogromne, bo przecież Stadion Energa Gdańsk to jeden z najpiękniejszych obiektów sportowych w Europie!

W sobotę, 26 sierpnia, zorganizujemy kolejną edycję konkursu, który cieszy się dużą popularnością, nie tylko wśród najmłodszych plażowiczów. Dorośli chętnie wracają do wspomnień budowania zamków z piasku i z sentymentem zachęcają dzieci do wspólnej zabawy – mówi Karolina Janik, rzecznik prasowy Stadionu Energa Gdańsk. – W poprzednich latach wygląd zbudowanych z piasku amatorskich budowli przeszedł nasze oczekiwania. Wyobraźnia, którą wykazali się architekci zasługiwała na wielkie uznanie, a pomysłowość i dokładność realizacji utrudniła pracę osób oceniających budowle.

Również w tym roku, budowle oceni jury, składające się z pracowników Stadionu Energa Gdańsk, którzy znają obiekt „od podszewki”. Będą brali pod uwagę estetykę wykonania, zaprezentowanie wyjątkowych cech stadionu i przede wszystkim – kreatywność. Autorzy najlepszych prac otrzymają atrakcyjne nagrody.

Do konkursu będzie można zapisać się przy wakacyjnym stoisku Stadionu Energa Gdańsk, zlokalizowanym w okolicy molo w Brzeźnie. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest akceptacja regulaminu oraz odebranie od organizatora chorągiewki z numerem startowym, która pozwoli jurorom rozpoznać prace biorące udział w zabawie.

Liczba uczestników zabawy będzie ograniczona. O zakwalifikowaniu drużyn do konkursu będzie decydowała kolejność zgłoszeń przy wakacyjnym stoisku Stadionu Energa Gdańsk. Więcej informacji na stronie www.stadionenerga.pl.

Przyjdź, zbuduj swój niepowtarzalny stadion i wygraj nagrody!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.