Zatańcz z kotem w butach!

15 Mar

Czy stare buty mogą odmienić los małego Michała? Przekonają się o tym wszystkie dzieci, które w najbliższą niedzielę zasiądą przed sceną teatralną w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk. Wraz z bohaterem i niezwykłym kotem mali widzowie wyruszą na pełną przygód wyprawę. Wstęp wolny!

Podczas trzeciego w tym roku spektaklu z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem” maluchy poznają wyjątkową historię syna młynarza Michała. Gdy bohater otrzymuje w spadku stare buty, postanawia je wyrzucić do śmieci. Nie wie, że są one zaczarowane! Na szczęście magiczną parę obuwia odnajduje kot. Czy między bohaterami wytworzy się przyjaźń? Czy roztańczony kot w butach pomoże Michałowi zdobyć serce pięknej księżniczki i na zawsze odmienić swój los?

Pełna piosenek muzyczna bajka pt. „Rockandrollowy kot w butach” odbędzie się w niedzielę 19 marca w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.