Wielkie wakacyjne leżakowanie

4 Lip

Od 3 lipca okolice Galerii Przymorze zamieniły się w wielką Letnią Strefę Relaksu, w której każdy może znaleźć chwilę wytchnienia. Na zieleńcach znajdujących się w pobliżu obiektu rozstawionych zostało aż 60 różnokolorowych leżaków do dyspozycji odwiedzających. Pomyślano również o najmłodszych – dla nich przewidziano kilka piaskownic wyposażonych w różnokształtne foremki.

Galeria Przymorze pozytywnie zaskoczy mieszkańców dzielnicy. Przez całe wakacje na okolicznych trawnikach i terenach zielonych pojawią się kolorowe leżaki. Letnia Strefa Relaksu dostępna będzie dla każdego chętnego. Co istotne – korzystać z nich będzie można nieodpłatnie. Dla dzieci zaplanowano dodatkową atrakcję: drewniane piaskownice, w których znajdować się będą kolorowe foremki i akcesoria niezbędne do kreatywnej zabawy w piasku.

Leżaki wystawiane będą codziennie, chyba, że pogoda na to nie pozwoli. W każdy słoneczny i pogodny dzień lata będzie można do woli korzystać z uroków strefy – aż do samego końca wakacji. To pierwsza tego typu inicjatywa organizowana na tak pokaźną skalę.

Pomysł na rekreacyjne zagospodarowanie przyległych terenów jest odpowiedzią na potrzeby mieszkańców Przymorza i klientów przyjeżdżających do nas z sąsiadujących dzielnic Gdańska. Liczymy, że projekt spotka się z entuzjastycznym przyjęciem przez odwiedzających. Wówczas z przyjemnością będziemy kontynuowali go w kolejnych latach – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Galerii Przymorze.

Letnia Strefa Relaksu dostępna będzie do końca wakacji. Galeria Przymorze zaprasza do korzystania ze strefy osoby w każdym wieku i zachęca – leżakuj z nami przez całe lato!

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.