Walentynki z Kabaretem Smile (KONKURS)

26 Sty

Trzech artystów z Kabaretu Smile bacznie obserwujących otaczającą ich rzeczywistość  przenosi na scenę postacie i sytuacje znane wszystkim w życiu codziennym. 14 lutego w Sali Koncertowej Zarządu Portu w Gdyni zaprezentują trójmiejskiej publiczności program pt. „To Ci tłumaczę!”. Mamy dla Was bilety! 

‚Smile’ to angielskie słowo oznaczające uśmiech. W języku polskim jest także nazwą własną kabaretu z Lublina. Jak sami o sobie mówią, misja kabaretu jest mocno związana z jego nazwą. Trzech artystów bacznie obserwujących otaczającą nas rzeczywistość przenosi na scenę postacie i sytuacje jakie są wszystkim bliskie w życiu codziennym. Program, który zaprezentują w Gdyni jest kompilacją najnowszych skeczy kabaretu Smile, które robią furorę wśród publiczności w każdym wieku. W programie zobaczyć można przeróżne postacie, od słynnego kierowcy TIRa – Stanisława, po szambiarza, mistrza baletu, czy też rabusia na „tacierzyńskim”. Co istotne, Kabaret Smile to nie tylko skecze –to również piosenki wykonywane na najwyższym poziomie!

W „To Ci tłumaczę!” Andrzej, Paweł i Michał, podczas prawie 2 godzinnego spektaklu starają się wyjaśnić widzom kilka zagadnień, które spotykamy w życiu codziennym. Jednym z aspektów będą dylematy młodego ojca oraz problemy z językiem polskim, które jak zwykle Michał rozwiąże śpiewająco. Pojawi się też ‚JUTUBERKA’ (modne ostatnio słowo) o skomplikowanym pseudonimie artystycznym. Artyści zwrócą również uwagę na wszechobecne uzależnienie od nowoczesnych technologii i dopalaczy.

14 lutego Kabaret Smile wystąpi w Sali Koncertowej Zarządu Portu w Gdyni dwukrotnie – o 16.00 i 19.00. Bilety w cenie 60 lub 80 zł do nabycia za pośrednictwem strony internetowej.

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na występ Kabaretu Sile w Walentynki!

Gdzie urodził się Andrzej Mierzejewski?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (11 lutego) do godziny 11.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – KABARET SMILE. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną wylosowani spośród autorów nadesłanych wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 11 lutego do godziny 11.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę.

Powodzenia!

Prawidłowa odpowiedź to: Elbląg.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Fundatorem nagród jest agencja Impresariat34art.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.