W krainie suchego lodu – rodzinne warsztaty w Gdyni

9 Sty

W weekend, 16 stycznia o godzinie 12:00 i 17 stycznia w godzinach 12:00 i 15:00, odbędą się rodzinne warsztaty w Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni. Tym razem zajęcia dotyczyć będą suchego lodu.

Podczas warsztatów będzie można odkryć czym właściwe jest suchy lód i dlaczego nazywamy go „suchym”? Czy może on się topić jak prawdziwy lód? Jakie ma właściwości i jakie niezwykłe eksperymenty można przeprowadzić z jego udziałem? Sprawdzić to wszystko będzie można podczas bardzo aktywnych i pełnych efektownych doświadczeń warsztatów rodzinnych „W krainie suchego lodu”! – zachęca do udziału w wydarzeniu Maja Banaszczyk z CN EXPERYMENT.

Do udziału w zajęciach EXPERYMENT zaprasza Młodych Odkrywców (w wieku od 6 lat) wraz z opiekunami. 

Warsztaty odbywają się 16 stycznia o godzinie 12:00 i 17 stycznia w godzinach 12:00 i 15:00. Czas zajęć: godzina. Cena udziału w warsztatach to 12 zł od osoby – dla osób biorących udział w warsztatach bilety na wystawę EXPERYMENTU w promocyjnej cenie biletu ulgowego (12 zł)! Bilety na wystawę w cenie promocyjnej do zakupu tylko w KASACH EXPERYMENTU w dniu wydarzenia.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.