Twórcze budowanie z klocków LEGO

25 Maj

Z okazji Dnia Dziecka, w dniach 27-28 maja w godzinach 11:00-17:00 Centrum Handlowe Osowa zaprasza najmłodszych na twórcze budowanie z klocków LEGO. W programie wydarzenia m.in. piaskownica LEGO DUPLO, ROBOlabirynt, warsztaty konstrukcji robotów oraz finał loterii „Moda na podróże”, w której nagrodą główną jest wyjazd do LEGOLANDU.

Weekend w CH Osowa upłynie pod znakiem najbardziej znanych klocków świata. Do dyspozycji najmłodszych będą piaskownica LEGO DUPLO oraz gigantyczne klocki budowlane, a na starsze dzieci będzie czekała strefa twórczego budowania z klocków LEGO. Maluchy będą mogły także zmierzyć się z wyzwaniem ROBOlabiryntu, gdzie zdalnie przez nich sterowany robot będzie musiał pokonać specjalny labirynt. Atrakcją sobotniej odsłony wydarzenia będą warsztaty budowania robotów z Gwiezdnych Wojen, z kolei w niedzielę uczestnicy eventu będą tworzyć z klocków makietę Gdańska. Uzupełnieniem wydarzenia będą konkursy i zabawy, w których będzie można zdobyć zestawy klocków.

– Przed nami wspaniała zabawa dla fanów klocków LEGO w każdym wieku! W najbliższy weekend, z okazji Dnia Dziecka, na naszych klientów czekają liczne atrakcje oraz emocje związane z finałem loterii ‘Moda na podróże’. Zapraszamy do odwiedzenia CH Osowa oraz udziału w zaplanowanych wydarzeniach – mówi Aleksandra Słowińska, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.