Targi Vintage na Podwórku

27 Cze

W niedzielę, 1 lipca Podwórko oraz kolektyw MECH zapraszają na targi vintage. Od godziny 12:00 do 19:00 kolekcjonerzy rzeczy vintage odkryją przed Wami skarby, skrywane od dekad w zakamarkach szaf.

Podwórko to popularna i lubiana lokalizacja w Trójmieście. Industrialne przestrzenie na terenach byłej Królewskiej Fabryki Karabinów, co weekend zmieniają się w tętniące życiem hale, po brzegi wypełnione wyśmienitym jedzeniem, muzyką i ludźmi. Niewykorzystywane przestrzenie dostały drugie życie, które zachwyca bardziej niż w czasach swojego pierwotnego przeznaczenia. Styl Vintage idealnie wpisuje się w klimat miejsca. Jak mówią inicjatorki wydarzenia, dziewczyny prowadzące MECH vintage: – To już druga edycja naszych targów na Podwórku. Uwielbiamy ten klimat i energię, a vintage to coś zdecydowanie więcej niż stare ubrania. Za każdym razem jak jesteśmy w Gdańsku, Podwórko znajduje się na mapie naszych spotkań.

Wszystkich chętnych do wystawienia swoich rzeczy zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym mech.vintage@gmail.com – dodają organizatorki.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.