Świąteczne warsztaty plastyczne dla najmłodszych

7 Gru

Wielkimi krokami zbliżają się Święta! Z tej okazji dzieci oraz ich rodzice będą mieli szansę stworzyć niepowtarzalne kartki świąteczne i oryginalne bileciki prezentowe. Rodzinne warsztaty plastyczne związane z tematyką bożonarodzeniową odbędą się w salonie Empik Galeria Bałtycka w Gdańsku, w dniach 9 i 15 grudnia.

9 i 15 grudnia w gdańskim Empiku odbędzie się warsztatowe spotkanie, podczas, którego uczestnicy będą mogli stworzyć niepowtarzalne kartki świąteczne i ozdoby choinkowe, a także przygotują wyjątkowe bileciki prezentowe. Jest to świetny sposób do stworzenia oprawy prezentu prosto z serca. Warsztaty są także idealnym sposobem na spędzenie spokojnie i twórczo przedświątecznego czasu z najbliższymi.

9.12, godzina 15.00-17.00, Świąteczne klimaty
15.12, godzina 17:00-19:00, Świąteczne klimaty
Empik Galeria Bałtycka
Gdańsk, al. Grunwaldzka 141

Warsztaty kreatywne przeznaczone są dla klientów programu mój empik. Kartę programu można założyć bezpłatnie w każdej chwili, nawet w trakcie zajęć. Bazą do pracy warsztatowej jest produkt dostępny w salonie, wskazany przez prowadzącego (już od 3,99zł). Żeby przystąpić do pracy, wystarczy się w niego zaopatrzyć.

Po zajęciach gotowe dzieło stanie się miłą pamiątką czasu poświęconego na doskonalenie
kreatywności manualnych. 

Zapisy na warsztaty: 603 117 020
Dołącz do grupy na Facebooku Czas na DIY.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.