Style Hunter Kids – szukamy stylowych dzieciaków!

31 Maj

Z okazji Dnia Dziecka Galeria Bałtycka po raz kolejny zaprasza najmłodszych wielbicieli mody wraz z rodzicami i opiekunami, aby dali się złapać Style Hunterowi – Łowcy Stylu.

Kto to jest Style Hunter? To Łowca Stylu, a więc człowiek, który jednym, profesjonalnym rzutem oka potrafi „wyłowić z tłumu” najciekawiej i najbardziej stylowo ubrane osoby. W najbliższy weekend (4 i 5 czerwca) Style Hunter „grasował” będzie w Galerii Bałtyckiej szukając najmłodszych wielbicieli mody. Szesnastu wybranym dzieciom zrobi zdjęcia.

Później fotografie obejrzeć będzie można na facebookowym profilu GB. Wszystkie sfotografowane osoby dostaną upominki, które osobiście wybiorą sobie z wielkiego upominkowego kosza.

To jednak nie wszystko. Dodatkowo na najmłodszych gości gdańskiego centrum handlowego czekać będzie wyjątkowa fotościanka, przy której każdy chętny będzie mógł zapozować profesjonalnemu fotografowi. Uczestnicy akcji otrzymają swoje zdjęcia na miejscu. Na wszystkie dzieci będą też czekały pamiątkowe baloniki oraz wygodne pufy, z których będzie można obserwować pozujących kolegów i pracę fotografa.

Akcja przeznaczona jest dla dzieci do lat 12.

Akcja „GB Style Hunter Kids” w Galerii Bałtyckiej odbędzie się 4 i 5 czerwca 2016 r., w godzinach 11-17. Fotościanka wraz ze strefą wypoczynku zostaną przygotowane na poziomie -1 przy fontannie. Wstęp wolny.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.