Psychologia na ekranie, czyli sopockie spotkanie z filmem psychologicznym

26 Lis

Już w najbliższy wtorek, 2 grudnia o godzinie 18:30 w sopockim wydziale Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu Psychologia na ekranie. W ramach wydarzenia zaprezentowany zostanie film „Czarny łabędź”, po nim odbędzie się dyskusja z udziałem zaproszonego eksperta-psychologa. 

Filmu Czarny Łabędź nikomu nie trzeba przedstawiać, to jeden z najgłośniejszych thrillerów psychologicznych ostatnich lat. Już w najbliższy wtorek, 2 grudnia, będzie okazja ponownie obejrzeć go na dużym ekranie. Dzieło zostanie zaprezentowane w ramach nowego cyklu filmowych spotkań Psychologia na ekranie.

Spotkanie odbędzie się 2 grudnia o 18:30 w auli sopockiego wydziału Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Wydarzenie uwieńczone zostanie dyskusją, której gościem specjalnym będzie mgr Anna Hebenstreit- Maruszewska – wykładowca SWPS, pracownik Katedry Zastosowań Psychologii Wydziału Zamiejscowego w Sopocie, psycholog seksuolog i psychoterapeuta pracujący w nurcie integracyjnym.

Wydarzenie organizuje koło naukowe „Empiria”, działające przy Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie. Wstęp wolny, obowiązuje rejestracja.
psycho

Kiedy? 02.12.2014, godzina 18:30

Gdzie? SWPS Sopot, ul. Polna 16, aula 015

Nasz portal ma przyjemność patronować cyklowi Psychologia na ekranie.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.