Przenosimy lato do Good Luck Club!

10 Wrz

Chcesz doładować swoje baterie po leniwych wakacjach? Masz ochotę aktywnie spędzić dzień w towarzystwie znajomych? Przyjdź do Good Luck Club w sobotę, 13. września i skorzystaj z licznych niespodzianek Dnia Otwartego! Spędź ten dzień w towarzystwie profesjonalnej kadry oraz rozpocznij nadchodzącą jesień z nową dawką energii!

Dzień Otwarty w Good Luck Club to jedenaście godzin atrakcji sportowo-rekreacyjnych, z których każdy uczestnik z pewnością znajdzie coś dla siebie. Tego dnia na gości czekać będą bezpłatne konsultacje z dietetykiem, porady fizjoterapeutów dotyczące profilaktyki kręgosłupa, darmowe lekcje squasha z Instruktorem oraz okazja do sprawdzenia „maszyny do zmniejszania ludzi”, czyli skorzystania z zabiegu endermologii.

Goście Dnia Otwartego wezmą udział w bezpłatnych zajęciach fitness oraz treningach na siłowni pod okiem wykwalifikowanej kadry. Co więcej, wspaniały relaks dla ciała i ducha zapewnią odprężające seanse na saunach. Chętni poznają również zastosowanie kolagenu oraz będą mogli zapisać się na promocyjny zabieg masażu z jego wykorzystaniem.

Dla uczestniczek przewidziano dodatkowe atrakcje, między innymi spotkanie z braffiterką, która doradzi wybór odpowiedniego rozmiaru biustonosza, a także warsztaty „Sztuka uwodzenia”, podczas których Karolina Żuk opowie, jak wydobyć swoje ukryte piękno. Znana wizażystka, autorka bloga „Pudrem w twarz”, Aleksandra Kubicka wtajemniczy uczestniczki warsztatów w tajniki domowej pielęgnacji cery i dobierze odpowiedni makijaż dla każdej z kobiet. Good Luck Club przewidział również atrakcje dla najmłodszych! Dzieci będą mogły spróbować swoich sił w parkourze w terenie, a podczas zajęć judo i squasha popracować nad kondycją oraz motoryką ciała.

Dniu Otwartemu towarzyszyć będzie również Ambulans Stacji Krwiodawstwa – to okazja, aby oddać krew i zyskać tytuł honorowego dawcy krwi!

Każdy uczestnik będzie mógł też skosztować smakowitych, polskich jabłek, aromatycznej kawy Vergnano i domowej szarlotki, a także egzotycznego sushi, świeżych soków oraz posiadającego niezwykłe zdolności lecznicze soku z brzozy.

To wszystko oraz jeszcze więcej już w sobotę, 13. września 2014 roku, w godzinach 9:00 – 20:00 w Good Luck Club.

Plan zajęć i wszelkie inne informacje znajdą Państwo na na stronie internetowej klubu.

Źródło: informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.