Porsche Dog Day. Spacer z psiakami z Ciapkowa (FOTO)

27 Paź

Klienci i sympatycy marki PORSCHE w niedzielę, 25 października wzięli udział w nietypowym wydarzeniu charytatywnym zorganizowanym przez PORSCHE CENTRUM SOPOT oraz OTOZ Animals Schronisko CIAPKOWO. W ramach Porsche Dog Day uczestnicy spacerowali z podopiecznymi schroniska trasą obejmującą 10 km. Zobaczcie, jak było! 

Spacer z psami trasą 10 km odbył się na terenie lasu przy schronisku pod okiem
okiem znanego trenera – Jakuba Krzyżaka, trenera Piotra Ostrowskiego, oraz behawiorystki zwierzęcej – Kingi Beńskiej. Celem wydarzenia było wsparcie materialne i rzeczowe schroniska.

– Porsche Dog Day już za nami, dziękujemy każdemu z osobna kto dzisiaj wział udział w tym cudownym dniu dla nas oraz naszych czworonożnych przyjaciół. Psiaki wróciły uśmiechnięte bez wyjątku – dziękowali po zakończonym spacerze pracownicy Schroniska Ciapkowo.

– Wyjątkowe wydarzenie, wspaniali ludzie, wdzięczne zwierzęta! Tak podsumować można to co wydarzyło się w OTOZ Animals Schronisko „Ciapkowo” w Gdyni. Bardzo dziękujemy każdemu z osobna za obecność, jak również osobom współtowarzyszącym: pracownikom schroniska, wolontariuszom oraz firmom i mediom, które nam towarzyszyły – przyznali organizatorzy eventu.

>>ODWIEDŹ STRONĘ INTERNETOWĄ CIAPKOWA<<

Portal my3miasto.pl miał przyjemność patronować akcji Porsche Dog Day.

One Reply to “Porsche Dog Day. Spacer z psiakami z Ciapkowa (FOTO)”

  1. Pingback: "Zwiedzanie za pomaganie" na Stadionie Energa Gdańsk - my3miasto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.