Pomaganie przez naprawianie

12 Kwi

12 kwietnia w samo południe w Motor Centrum odbyła się konferencja, na której gdański multidealer podsumował pierwszy kwartał autorskiego programu wsparcia regionalnych organizacji pożytku publicznego ,,Motor Centrum. Pomaganie przez naprawianie”. Dzięki programowi Pomorskie Hospicjum Dla Dzieci otrzymało nowoczesny pulsoksymetr RAD 5 wraz z końcówkami, 2 czujniki pulsoksymetryczne i 2 inhalatory mikro. Urządzenia tej klasy w znacznym stopniu podniosą jakość i komfort opieki nad małymi pacjentami.

Zgodnie z naszą deklaracja, że na zakup sprzętu przekażemy minimum 1% wartości usług serwisowych wykonywanych w naszej firmie, przelaliśmy środki na konto Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci. Dzięki tym pieniądzom udało się zrealizować z nawiązką pierwotne założenia zakupu sprzętu na potrzeby Hospicjum. Warto pamiętać, że 1% może naprawdę wiele naprawić, a każdy, kto serwisuje u nas swojego Opla, Chevroleta, Saaba, Harleya, Suzuki lub Mitsubishi wspiera jednocześnie pomorskie organizacje pożytku publicznego – powiedział Marek Weltrowski-Knopik.

Sprzęt ten pomoże wielu pacjentom Pomorskiego Hospicjum Dla Dzieci. W ponad 8 letniej historii naszej Fundacji często zwracamy się do różnych firm i instytucji o wparcie. Teraz pierwszy raz spotkałem się z sytuacją że to firma wyszła sama z inicjatywą tak wymiernego wsparcia dla nas – dodał Krzysztof Kaszubowski.

Motor Centrum do współpracy w ramach swojego programu w każdym kwartale zaprasza inną organizację pożytku publicznego. Podczas spotkania zaprezentowano partnera 2 kwartału – jest nim Fundacja Trzeba Marzyć.

Cel, który chcemy zrealizować dzięki programowi w II kwartale to marzenia małej Mai i Lilki o własnym placu zabaw. Już nie możemy się doczekać, by zbudować te marzenia – stwierdziła Małgorzata Matuszewska-Malawska.

Nasza Fundacja spełnia marzenia dzieci, których życie jest zagrożone. W ten sposób, pragniemy sprawić by nasi podopieczni, choć przez chwilę przenieśli się w inny świat, pełen marzeń, tych najlepszych, spełnionych. Już nie możemy doczekać się wakacji i zrealizowania wspólnie z Motor Centrum kolejnych marzeń – dodał Rafał Dadej.

Podczas spotkania podpisany został także list intencyjny pomiędzy Motor Centrum, a fundacją Trzeba Marzyć. Warto podkreślić że jest to pierwszy w branży motoryzacyjnej w Polsce program tego typu. Oprócz wymiernych korzyści dla potrzebujących widać, że przynosi także dużo satysfakcji dla samym pracownikom Motor Centrum.

Widząc ten sprzęt i wiedząc jak bardzo jest potrzebny, odczuwamy ogromną satysfakcję. Jednak nie tylko wśród nas, pracowników akcja budzi pozytywne emocje. Równie entuzjastycznie odbierają ją nasi klienci – powiedziała Katarzyna Szcześniak–Harastowicz.

W Gdańsku zrodziło się wiele różnych, słusznych projektów. Mamy nadzieję, że akcja ,,Motor Centrum. Pomaganie przez naprawianie” także zagości na stałe w naszym mieście – dodali organizatorzy akcji.

W briefingu wzięli udział:
Marek Weltrowski–Knopik – Dyrektor, Członek Zarządu Motor Centrum
Małgorzata Matuszewska–Malawska,  Menedżer sprzedaży, marketingu i obsługi posprzedażnej Mitsubishi i Suzuki Motor Centrum
Filip Kozioł,  Specjalista ds. Marketingu
Katarzyna Szcześniak-Harastowicz – kierownik Biura Obsługi Klienta serwisu japońskiego
Piotr Semmerling – kierownik Biura Obsługi Klienta serwisu GM
Krzysztof Kaszubowski–Przewodniczący Rady Fundacji
Monika Bojarczuk – Kierownik Fundacji Pomorskie Hospicjum dla Dzieci
Agnieszka Narloch – pielęgniarka Pomorskie Hospicjum Dla Dzieci
Rafał Dadej – Prezes zarządu Fundacji Trzeba Marzyć

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.