Pokaz kotów rasowych w CH OSOWA

16 Lis

19 listopada w CH Osowa odbędzie się pokaz najciekawszych ras kotów z całego świata. W ramach wydarzenia będzie można wesprzeć OTZ „Animals” Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce koło Wejherowa oraz zaadoptować kota.

W listopadową niedzielę w gdańskim Centrum Handlowym pojawią się hodowcy kotów z całej Polski wraz ze swoimi niezwykłymi pupilami. Każdy, kto odwiedzi w niedzielę Osowę, będzie mógł obejrzeć z bliska najciekawsze kocie rasy z całego świata, m.in. persy, ragdolle, maine coony czy koty syjamskie. Na pokazie zostanie zaprezentowanych aż 60 kotów. Z każdym z wystawców będzie można porozmawiać i podpytać o kota danej rasy i jak należy go odpowiednio pielęgnować oraz czym dana rasa różni się od pozostałych i skąd pochodzi.

Wszystkie zwierzęta wezmą udział w wyborach na najpiękniejszego kota. Zwycięzcy, którzy zajmą miejsca na podium, zostaną wybrani głosami publiczności. Oprócz tego na scenie odbędzie się koci pokaz mody – pojawią się hodowcy z kotami rasy Sfinks, które wystąpią przed publicznością w swoich kocich ubrankach.

Wydarzenie będzie doskonałą okazją do wsparcia OTZ „Animals” Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce koło Wejherowa. Na terenie Centrum Handlowego pracownicy schroniska przeprowadzą zbiórkę pieniędzy, suchej i mokrej karmy, wszelkich akcesoriów dla kotów, takich jak kuwety, drapaki czy zabawki, i opowiedzą klientom Centrum o swojej działalności. Będą również zachęcać do kocich adopcji. Akcja adopcyjna rozpocznie się na kilka dni przed wydarzeniem na fanpage’u Centrum Handlowego Osowa. Zostaną tam opublikowane zdjęcia i opisy kotów, którymi można się zaopiekować.


Dodatkowo dla miłośników kotów przygotowano targi zoologiczne, w ramach których zaprezentowane zostaną najnowsze produkty i usługi kociego rynku. Pojawią się stoiska rękodzielnicze z takimi wyrobami, jak filcowe torebki, podkładki czy maskotki, zakładki do książek, magnesy, biżuteria, rzeźby czy wyroby ceramiczne. Motywem przewodnim wszystkich artykułów rękodzielniczych będzie oczywiście kot. 

Najmłodsi będą mogli wziąć udział w warsztatach plastycznych i zabawach przeprowadzanych przez animatorów w strefie kocich animacji. Nie zabraknie ulubionych atrakcji malowania buzi oraz fotobudki z kocimi akcesoriami, z której wykonane zdjęcia wezmą udział w konkursie z nagrodami ufundowanymi przez Sklep ZooDelikatesy.

Na wydarzenie „Moda Na Koty” zapraszamy całe rodziny – pokaz kotów najróżniejszych ras to nie lada gratka nie tylko dla zagorzałych kocich miłośników – zaprasza na event Aleksandra Słowińska, Dyrektorka Centrum Handlowego Osowa.

„Moda Na Koty” odbędzie się w niedzielę, 19 listopada, od 12:00 do 18:00.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.