Pierwsza edycja Seaside Fashion za nami (FOTO)

20 Sty

W niedzielę, w gdańskim klubie Buffet, odbyła się pierwsza edycja targów mody i designu Seaside Fashion. Swoje projekty wystawiło ponad 70 marek z całej Polski, a samo wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.

Targi podzielone były na trzy strefy: mody, gdzie można było nabyć ubrania, dodatki oraz biżuterię, strefę design – oryginalne dodatki do domu oraz dużą strefę kids wyróżniającą Seaside Fashion na tle innych tego typu wydarzeń. Można było tam obejrzeć kupić elementy wystroju do dziecięcego pokoju, a także ubranka i zabawki dla najmłodszych. – Takie targi, to świetna inicjatywa. Mogę poznać wielu młodych, zdolnych projektantów, o których wcześniej nie miałam pojęcia, a już wiem, że częściej będę zaglądać do ich asortymentu – mówi Marta, jedna z uczestniczek targów.

Zgodnie z panującymi wszędzie zimowymi wyprzedażami, również na targach Seaside Fashion, można było zrobić zakupy po okazyjnych cenach.

Ekipa klubu Buffet, która serwowała uczestnikom rozgrzewające trunki, a coś na ząb można było wrzucić dzięki ekipie z restauracji Swojski Smak. Przed wejściem do klubu pojawił się również jeden z ostatnich, kulinarnych krzyków mody, czyli foodtruck, pod szyldem Surf Burger, który oferował swoje specjały.

belka-galeria2

 

One Reply to “Pierwsza edycja Seaside Fashion za nami (FOTO)”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.