Nominacja do Design Alive Award 2017 dla Gdynia Design Days

9 Lis
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Pin on Pinterest0Print this page

Kapituła prestiżowego konkursu magazynu Design Alive ogłosiła nominacje. Wśród wyróżnionych znalazły się Ewa Janczukowicz-Cichosz i Paulina Kisiel, odpowiedzialne za koncepcję, program i rozwój festiwalu Gdynia Design Days.

Celem fundatora nagród jest uhonorowanie osób współtworzących marki, produkty, usługi, przestrzenie i wydarzenia oraz animujących przepływ wiedzy, umiejętności i inspiracji. Design Alive Awards to nagrody przyznawane za: świadomie, kreatywne i kulturotwórcze odpowiadanie na potrzeby zmieniającego się świata i społeczeństwa. Przyznawane są tym, którzy odważnie współtworzą marki, usługi, produkty i przestrzenie oraz dla tych, którzy mają siłę i kompetencje, by animować przepływ wiedzy, umiejętności i inspiracji.

Paulina Kisiel Ewa Janczukowicz-Cichosz

Design Alive Awards, uznawane za najbardziej prestiżowe nagrody branży kreatywnej w Polsce, bywają także przez wielu nazywane po prostu „Oskarami designu”. Twórcą konkursowej statuetki jest Oskar Zięta – najbardziej rozpoznawalny zagranicą polski projektant.

Ewa Janczukowicz-Cichosz, pełniąca funkcję kierownika Centrum Designu Gdynia oraz wicedyrektora PPNT Gdynia wraz z Pauliną Kisiel, kierowniczką dwóch ostatnich edycji GDD, otrzymały nominację w kategorii Strateg Roku. Kapituła konkursu wyróżniła organizatorki za, cytując: „jubileuszową edycję Gdynia Design Days bogatą w autorskie projekty i wystawy na wysokim poziomie merytorycznym. Za pokazywanie wszechstronności designu – od kreacji, przez produkcję, wyznaczanie trendów, relacje z biznesem, zaangażowanie społeczne, dbałość o środowisko i edukację dzieci”.

Nazwiska zwycięzców zostaną ogłoszone podczas uroczystego finału konkursu 13 grudnia w Warszawie. Dodatkową nagrodę przyznają czytelnicy magazynu w ramach otwartego plebiscytu. Głosowanie trwa do 22 listopada. Serdecznie zachęcamy do oddawania głosów na stronie internetowej Design Alive.

Link do głosowania: bit.ly/2hevy4h .
Więcej informacji: www.designalive.pl/design-alive-awards-2017-poznajcie-nominowanych-i-glosujcie/.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.