MyPet już w Trójmieście!

25 Cze

Podczas wakacji trójmiejskie parki i deptaki zaczynają tętnić życiem. Turystów oraz mieszkańców przyciągają bowiem okoliczne kawiarnie, stoiska z pamiątkami, czy też możliwość wypożyczenia ciekawych pojazdów, będących alternatywą dla standardowych środków transportu. Wśród nich prym wiodą głównie gokarty napędzane siłą mięśni, riksze oraz dwukołowe Segway’e. W tym roku w Sopocie pojawił się jednak nowy, innowacyjny pojazd, który ma szansę stać się hitem lata 2014 – poznajcie MyPet’a!

MyPet to trzykołowa, jednoosobowa hulajnoga elektryczna, która pozwala na poruszanie się 5 razy szybciej niż na pieszo. Jest często wykorzystywana przez osoby poruszające się po terenie dużych obiektów, czy też studentów chcących w szybki sposób przemieścić się po kampusie swoich uczelni. Nowoczesny wygląd MyPet’a oraz jego niewielkie gabaryty sprawiają, że idealnie nadaje się on także do poruszania się w przestrzeni miejskiej.

Maksymalna prędkość MyPet’a to 20 km/h. Na pełnym doładowaniu może on przejechać nawet do 35 km. MyPet jest niezwykle ekonomiczny, a także przyjazny środowisku. Pojazd wyróżnia także proste i intuicyjne sterowanie, oraz regulowana kierownica – co sprawia, że staje się on idealnym środkiem transportu zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

MyPet pokochają osoby poszukujące alternatywnego, przyjaznego środowisku środka transportu oraz Ci, którzy cenią sobie aktywny tryb życia i lubią “poczuć” wiatr we włosach. Wszyscy, którzy chcieliby wypróbować możliwości pojazdu, mogą wypożyczyć go w Hotelu Bayjonn w Sopocie. –MyPet to propozycja dla osób poszukujących dodatkowych wrażeń podczas pobytu w Trójmieście. Dzięki MyPet odnajdą oni nie tylko świetną rozrywkę, ale także nową, wciągającą formę spędzenia wolnego czasu – przekonuje Andrzej Grzechnik, Prezes Hotelu Bayjonn.

DSC_0572
fot. Hotel Bajyonn

Wszystko wskazuje na to, że MyPet to pojazd skazany na sukces! Czy uda mu się podbić serca mieszkańców i turystów przyjeżdżających do Sopotu? Przekonamy się o tym już podczas najbliższych wakacji!

Możliwość wypożyczenia MyPet’a: MyPetSopot@bayjonnhotel.pl

Źródło: informacja prasowa

Fot.tyt. Hotel Bayjonn

 

One Reply to “MyPet już w Trójmieście!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.