Mikołajki oraz premiera 4. sezonu Rodziny Treflików w Galerii Klif

6 Gru

Rodzina Treflików zaprasza na wielką mikołajkową przygodę do Galerii Klif! Już 8 grudnia bohaterowie kultowego serialu wykonanego w technice animacji poklatkowej, zapraszają na Mikołajki oraz premierę 4. sezonu serialu. W ramach wydarzenia najmłodsi goście będą mieli okazję obejrzeć premierowe odcinki, odkryć kulisy powstawania animacji oraz wzięcia udziału w licznych grach i zabawach.

Dla najmłodszych uczestników wydarzenia przygotowano wyjątkowe strefy tematyczne z różnorodnymi atrakcjami. Najmniejsi fani Rodziny Treflików będą mieli okazję obejrzeć premierowe odcinki 4. serii oraz poznać kulisy jej powstawania w specjalnie zaaranżowanym „studiu filmowym” wraz ze scenografią oraz rekwizytami i postaciamiz planu.

Zarówno duzi jak i mali wielbiciele Treflikowej rodziny będą mogli wziąć udział w grze miejskiej na terenie Galerii Klif, w której za wykonane zadnia i zebranie kompletu naklejek z postaciami z serialu będą czekały atrakcyjne nagrody.

Wiele innych atrakcji czekać będzie na dzieci w pozostałych treflikowych strefach. Strefa zabaw z Rodziną Treflików zaprasza do udziału w popularnych grach jak klasy czy kręgle. W strefie kreatywnej napiszemy wspólnie treflikowe listy do Św. Mikołaja, natomiast w strefie gier weźmiemy udział w grach planszowych, ułożymy wspólnie puzzle i będziemy się świetnie bawić podczas nauki tańca z Treflinką. Ale to nie wszystko! Przygotowaliśmy dla Was również masę konkursów i quizów z licznymi nagrodami. Na koniec zapraszamy do strefy foto, gdzie będziecie mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z bohaterami animacji – Treflinką, Treflikiem i Dużym Wujciem. Natomiast firma Leonidas przygotowała dla uczestników eventu, zarówno dzieci jak i rodziców, słodkie upominki – zapowiadają organizatorzy.

Imprezę mikołajkową poprowadzi Joanna Jabłczyńska – ambasadorka projektu.

Galeria Klif, sobota (8 grudnia) godz. 12.00–18.00.

Dodatkowo tego samego dnia w salonie Kraina Szczęścia, który jest partnerem akcji, startuje specjalna strefa warsztatowa dedykowana najmłodszym. Pod czujnym okiem animatorów, dzieci wezmą udział w inspirujących zabawach oraz warsztatach rozwijających wyobraźnię i kreatywność.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.