Mikołajki na gdańskich pływalniach

6 Gru

Czy Święty Mikołaj potrafi pływać? Wszystko wskazuje na to, że tak! W najbliższą sobotę, 8 grudnia na basenach Gdańskiego Ośrodka Sportu na Chełmie, Oruni, Osowej oraz Stogach na dzieci i młodzież czekają mikołajkowe prezenty oraz wejścia w promocyjnej cenie 5 PLN!

Postanowiliśmy Mikołajki przenieść z czwartku na sobotę, żeby z naszej oferty mogło skorzystać jak najwięcej osób. Tego dnia każda osoba przed 26. rokiem życia za wstęp w systemie aquaparkowym zapłaci tylko 5 PLN. Natomiast wejście dla opiekunów dzieci do lat 12 to koszt 10 PLN. Dla dzieci i młodzieży mamy też przygotowane mikołajkowe, słodkie upominki – mówi Leszek Paszkowski, dyrektor GOS.

Na basenach będzie można poczuć świąteczną atmosferę. Nie zabraknie choinek, światełek i okolicznościowej muzyki, a panie z recepcji wcielą się w rolę Śnieżynek.

Godziny obowiązywania oferty mikołajkowej różnić się będą na poszczególnych pływalniach miejskich. Na Stogach i Oruni akcja potrwa cały dzień, na Chełmie od godziny 17, z powodu cyklicznie odbywających się tam zajęć, natomiast na Osowej z wyłączeniem godzin od 11 do 13.

Wejścia aquaparkowe oznaczają, że w cenie biletu korzystać można przez pełną godzinę zegarową, czyli 60 minut z opcją przedłużenia tego czasu za dodatkową opłatą wynoszącą 0,10 PLN za każdą rozpoczętą minutę.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.