Międzynarodowy Dzień Blogera w Trójmieście

28 Sie

Najbliższe dni w trójmieście będą prawdziwą gratką dla blogerów i blogowych czytelników. Z okazji Międzynarodowego Dnia Blogera podczas spotkań 29.08 w Gdyni oraz 31.08 w Gdańsku trójmiejscy blogerzy będą celebrować swoje święto.

Gdyńskie obchody rozpoczną się w czwartek o godz. 16.30 w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym. Podczas pierwszej części spotkania odbędzie się wykład Marcina Potkańskiego, specjalisty i stratega PR, a także właściciela agencji marketingowej Brandish. Przeprowadzony zostanie panel dyskusyjny poświęcony istotnym zagadnieniom związanym z tematyką Social Media. Podczas wydarzenia w Strefie StartUp Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego będzie możliwość obejrzenia wystawy ELLE Decoration „Młodzi na start”.
Wydarzenie cieszy się dużym powodzeniem, ponieważ miejsc wolnych już nie ma!

blogi1
W Gdańsku natomiast blogerzy z trójmiasta spotkają się w niedzielę na Targu Węglowym, gdzie o godz. 11 obchody swojego święta rozpoczną od śniadania z trójmiejską solniczką. Organizatorzy oczekują licznego przybycia i wspólnego relaksu na trawie i leżakach, przy doborowym blogerskim towarzystwie. Zapraszają do wspólnego zdjęcia i udziału w tworzeniu galerii trójmiejskich blogerów.

Będzie można także poćwiczyć jogę oraz acro-jogę i zagrać w badmintona.

Organizatorzy to prężnie działające trio tworzące Trójmiejskie blogi, czyli Monika Pryśko (założycielka Tekstualna), Marysia Kunicka (prowadząca Art Attack) oraz Marek Lipiński.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.