Horoskop 07.01. – 13.01.

7 Sty

Baranie, wycisz się i spróbuj sam przeanalizować swoje problemy. Strzelcu, nie rozstawaj się z telefonem, bo możesz przegapić ważną wiadomość… A na co mogą liczyć pozostałe znaki zodiaku? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.03.

Unikaj teraz deklaracji i roztrząsania własnych problemów w szerszym gronie. Musisz się wyciszyć i pobyć tylko ze sobą. Nikt za ciebie nie zdecyduje co powinieneś zrobić, a wszelkie porady jeszcze bardziej zagmatwają sytuację.

BYK 21.04. – 21.05.

Twoja rodzina jest w momencie, kiedy powinna poczuć swoją jedność i siłę. Nie przeciągaj struny, bo twoja pozorna niezależność może skończyć się samotnością. Wtedy nie pomogą łzy, bo czasu nie da się cofnąć. Zastanów się czego chcesz od życia.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Nie rozwiniesz skrzydeł, dopóki nie pozyskasz sojusznika. Sam niewiele zrobisz, mimo przekonania, że potrafisz wszystko. Uważaj, bo pycha może cię zgubić. Wspólnie zrobicie szybciej, dokładniej i z większym rozmachem.

RAK 22.06. – 22.07.

Dobre słowo, miły gest – tak niewiele kosztują, a potrafią zdziałać cuda. Więcej zyskasz, gdy pozbędziesz się agresji i zaczniesz ważyć słowa. Zdziwisz się, ile mogą zdziałać dobroć i empatia.

LEW 23.07. – 22.08.

Nie ulegaj fałszywym doradcom. Nie daj się wciągnąć w czyjeś rozgrywki, bo nie dotyczą ciebie. Stój z boku i nie zabieraj głosu w temacie, który jest ci zupełnie obcy. Ktoś chce twoimi rękoma prać swoje brudy.

PANNA 23.08. – 22.09.

Rygory, które narzuciłaś sobie w nowym roku, przerastają twoje możliwości. Mierz siły na zamiary, bo tylko wtedy masz szansę osiągnąć sukces. Odchudzaj się i ćwicz na takim poziomie, by nie graniczył z brakiem rozsądku.

WAGA 23.09. – 22.10.

Miej oczy szeroko otwarte. Od gotowości do pomocy i współpracy, zależy przebieg twojego zawodowego życia w najbliższych miesiącach. Nie możesz rozczarować swoich pracodawców.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Sklepy z odzieżą i butami, omijaj szerokim łukiem. Masz teraz dużo ważniejsze wydatki, niż zapełnianie i tak pełnej już szafy. Zachowaj umiar i zacznij odróżniać sprawy ważne od tych bez znaczenia.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Noś teraz telefon non stop przy sobie. Dostaniesz ważną wiadomość, dzięki której wszystkie twoje problemy znikną bezpowrotnie. Jeżeli przegapisz tę okazję, nie wybaczysz sobie tego zaniedbania jeszcze długo.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Początek roku uważasz za bardzo udany, co jednak nie znaczy, że kolejne 12 miesięcy będzie równie pomyślnych. Pilnuj swoich spraw i niczego nie zaniedbuj, bo nic nie jest dane raz na zawsze.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Będziesz wszystkich rozśmieszać, bawić, a energią mógłbyś obdzielić pół świata. Bądź duszą towarzystwa prywatnie i w pracy, bo rzeczywiście masz powody do zadowolenia. Czemu więc nie cieszyć się z innymi?

RYBY 19.02. – 20.03.

Dostaniesz nieoczekiwaną propozycję. Rozważ ją i przemyśl, jednak z ostateczną decyzją jeszcze się wstrzymaj. Sprawa jest zbyt poważna, by pochopnie do niej podejść. Myśl i analizuj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.