Horoskop 31.12. – 06.01.

31 Gru

Bliźniaku, zdrowie jest tylko jedno. Koziorożcu, zmierzenie się z problemami przyniesie Ci prawdziwe wytchnienie. A co się przydarzy pozostałym znakom zodiaku? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.04.

Uważaj, bo nadchodzą kłopoty, które sam sprowokujesz. Kokieteria i flirt, nie zawsze odczytywane są jak dobra zabawa. Ktoś Twoje zachowania odbierze dosłownie i zacznie oczekiwać dalszego ciągu. Chcesz tego?

BYK 21.04. – 21.05.

Teraz dopiero zobaczysz więcej i wszystko zrozumiesz. Bez trudu stwierdzisz kim kierowały szczere intencje, a kto tylko mamił Cię obietnicami bez pokrycia. Zweryfikuj oceny i w nowy rok wejdź z jasno sprecyzowanymi poglądami.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 20.06.

Zbyt wiele obowiązków, stały pośpiech i niedosypianie w końcu się skumulują i organizm powie DOŚĆ! Albo natychmiast zaczniesz dbać o siebie, albo przez najbliższe tygodnie nie wstaniesz z łóżka.

RAK 22.06. – 22.07.

Nawet forsa wydana na prezenty świąteczne dla całej rodziny, nie osłabi Twoich finansów. Dobra passa trwa, a nawet będzie się potęgowała. Czego dotkniesz, zamieni się w sukces, a konto będzie coraz zasobniejsze. Mądrze inwestuj, bo mimo wszystko nic nie trwa wiecznie.

LEW 23.07. – 22.08.

To dobry moment, by wszystko zacząć od nowa. Początek nowego życia zacznij od zrobienia bilansu. Spisz wszystkie minusy i kolejno zamieniaj je w pozytywy. Zacznij od oceny swojego związku. Partnera wymień na lepszy model…

PANNA 23.08. – 22.09.

Otaczają cię życzliwi ludzie, którzy chcą dla Ciebie naprawdę dobrze. Dlatego jeżeli radzą Ci, żebyś zmieniła swoje życie, to zaufaj i zrób to. Czasem lepsza prawdziwa przyjaźń, niż udawana miłość.

WAGA 23.09. – 23.10.

Nowy rok przyniesie zwielokrotnienie i tak już zbyt wielu obowiązków. Zweryfikuj swoją aktywność, bo wkrótce zaczniesz narzekać na zdrowie. Oddziel sprawy ważne od tych mniej istotnych i naucz się asertywności. Wszystkiego na raz nie zrobisz.

SKORPION 24.10. – 21.11.

Męczą Cię pewne sprawy i spędzają sen z powiek? Uciekanie w imprezowanie lub dla odmiany w samotność to nie wyjście. Odetchnij w biegu, bo najbliższy czas przyniesie rozwiązania, o których nawet nie śmiałeś marzyć.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Nie musisz spisywać marzeń i postanowień na nowy rok. Nie prowokuj zdarzeń, bo wszystko wydarzy się samo. Los teraz wynagrodzi Ci poświęcenie i oddanie słusznej sprawie. Z daleka przyglądaj się, co będzie się działo. Dokładnie tego chciałeś!

KOZIOROŻEC 22.12. – 19.01.

Poczujesz siłę, by w końcu zmierzyć się z wszystkimi problemami, od których uciekałeś. Wszystko pójdzie jak z płatka. Poczujesz spokój, a ciężar, który dźwigałeś, zniknie bez śladu. Życie znowu nabierze jasnych barw.

WODNIK 20.01. – 18.02.

Nie wchodź w konflikty, które nie wnoszą w związek niczego nowego. Twoja emocjonalność tym razem nie będzie zaletą. Postaraj się kierować spokojem i lepiej nie mów nic, niż o jedno zdanie za dużo.

RYBY 19.02. – 20.03.

Wymagasz od siebie zbyt wiele, co nie znaczy, że swoją miarka możesz mierzyć wszystkich. Pozwól, by Twoi bliscy kierowali się własnym rozsądkiem i działali w swoim tempie. Pozwól im żyć po swojemu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.