Horoskop 29.10. – 04.11.

29 Paź

Byku, za błędy trzeba płacić. Cena będzie wysoka. Strzelcu, rób swoje. Na tym najlepiej wyjdziesz. A co czeka pozostałe znaki? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.04.

Odżyją Twoje marzenia. Nie zawahasz się zawalczyć o nową miłość, jednak zanim postawisz wszystko na jedną kartę zastanów się, czy nie oznacza to dużych kłopotów. Chyba nie doceniasz tego, co masz.

BYK 21.04. – 21.05.

Mimo nadziei, jakie wiążesz z nową znajomością, okaże się ona kompletnym niewypałem. Poczujesz niepokój, bo zbyt wiele drzwi pozamykałeś za sobą, by móc wrócić do starego związku. Cóż, za błędy trzeba płacić.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Użalasz się nad sobą, nad bliskimi, nad losem całego świata…Nie zbawisz całej ludzkości, natomiast dokładając się bardziej do zawodowych obowiązków, możesz poprawić los swojej rodziny. Zamiast więc stale narzekać, weź się do roboty!

RAK 22.06. – 22.07.

Więcej cierpliwości. Chciałbyś mieć wszystko, ale najlepiej żeby samo spadło z nieba. Zbyt krótko jesteś na swoim, by otoczyć się luksusem, zwiedzać świat i ubierać się u Prady. Ciesz się tym, co masz, a reszta to kwestia szczęścia i pracowitości.

LEW 23.07. – 22.08.

Odezwie się w Tobie chęć zjednoczenia rodziny, pogubionej w różnych częściach świata. Zaczniesz planować wielki, rodzinny zjazd, co oznacza dla Ciebie wiele obowiązków i pracy. Myśl jednak jest przednia, dlatego konsekwentnie działaj! Warto.

PANNA 23.08. – 22.09.

Bliscy mają już dosyć Twoich wybiegów i kłamstw. Jeżeli myślisz, że nie wiedzą jak spędzasz wolny czas, to się mylisz. Musisz natychmiast zmienić swoje fatalne zwyczaje, bo stracisz przychylność rodziny szybciej, niż się spodziewasz.

WAGA 23.09. – 22.10.

Krótsze, jesienne dni są okazją, żeby w końcu pobyć w domu i nacieszyć się obecnością bliskich. Przygotuj uroczystą kolację, pokaż, że potrafisz wyczarować kulinarne cuda, zaproponuj gry planszowe lub…przytulanie przy nastrojowej muzyce i świecach.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Nie oskarżaj siebie o coś, co z góry było skazane na niepowodzenie. Niewłaściwa osoba obok potrafi tak uprzykrzyć życie, że odechciałoby Ci się walczyć o swoje marzenia. Staraj się zapomnieć i spokojnie poczekaj, aż spotkasz prawdziwą miłość swojego życia.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Unikaj w pracy sytuacji konfliktowych, bo i tak pewnych osób nie zmienisz. Zamilknij lepiej, zamiast brać udział w dialogu, który pozbawi Cię spokoju, a komuś sprawi satysfakcję, że wyprowadził Cię z równowagi. Rób dalej swoje.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Czuła opieka kogoś bliskiego wzruszy cię i pozbawi dystansu. Zanim ulegniesz zachwytowi, przemyśl czy przypadkiem to poświęcanie się nie jest efektem wyrachowania i przebiegłości. Sprawdź intencje partnera.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Jesteś nerwowy i łatwo wpadasz w rozdrażnienie. Coraz trudniej zapanować Ci nad emocjami. Pomyśl, czy rzeczywiście wszyscy są dla Ciebie źli, czy też przypadkiem nie Ty ponosisz winę za atmosferę wokół. Więcej pokory.

RYBY 19.02. – 20.03.

Szykują się takie zmiany, że nawet Ci się o nich nie śniło. Los przygotował dla Ciebie niespodzianki, dzięki którym zmienisz w swoim życiu niemal wszystko. Nie bój się zmian, bo będą spełnieniem najskrytszych marzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.