Horoskop 28.09. – 04.10.

28 Wrz

Raku, nie samą pracą człowiek żyje. Należy Ci się odpoczynek. Koziorożcu, zabierz się wreszcie za domowe porządki. Porządek w szafie, to porządek w życiu. A co czeka pozostałe znaki zodiaku w nadchodzącym tygodniu? Przekonajcie się.

BARAN 21.03. – 20.03.

Odpocznij, zregeneruj siły. Jesteś zmęczony i brak ci snu. Szkoda, że to efekt imprezowania, a nie przepracowania…Może czas zamienić priorytety?

BYK 21.04. – 21.05.

Zmiany w twoim przypadku nie oznaczają poprawy sytuacji. Buduj mozolnie swoją markę, postępuj rozważnie i konsekwentnie, a wkrótce okaże się, jakie ktoś miał intencje proponując ci życiową rewolucję.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Postaw w końcu na zdrowe jedzenie. Żywiąc się byle czym i byle gdzie, nie tylko rujnujesz zdrowie, ale uszczuplasz zawartość portfela. Widać już w nim dno. Czy naprawdę o to ci chodzi?

RAK 22.06. – 22.07.

Żyjesz tylko pracą. Nie zauważyłeś, że koniec lata, a ty nawet nie miałeś urlopu. Jesienny odpoczynek też może być piękny. Zaplanuj wyjazd z przyjaciółmi i w końcu ciesz się życiem.

LEW 23.07. – 22.08.

Zacznij notować i analizować swoje sny. W twoim wypadku są wręcz prorocze i oddają twoją podświadomość. Warto kierować się tymi sennymi wskazówkami i całkiem serio brać je pod uwagę. Są bezcenne.

PANNA 23.08. – 22.09.

Zachowujesz się prowokująco, bez szacunku dla kogokolwiek. Starasz się w ten sposób ukryć swoje kompleksy. Czy nie lepiej się do nich przyznać, zaakceptować i nawet polubić? Zamiast dotychczasowych wrogów, zyskasz przychylnych ci ludzi.

WAGA 23.09. – 22.10.

Dokończ wszystkie sprawy, pozapinaj otwarte projekty, wyjaśnij zadawnione nieporozumienia. Nagromadziło się zbyt dużo problemów, byś mógł czuć się komfortowo. Zmobilizuj wszystkie siły i zamknij to, co jeszcze jest możliwe. Poczujesz ulgę.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Nie rozpamiętuj sytuacji, na które i tak nie masz wpływu. Ciesz się tym, co już osiągnąłeś. Zwróć uwagę na tendencję wzrostową, co w obecnych czasach jest naprawdę trudne. Ciesz się więc i konsekwentnie idź do przodu.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Uważaj na finanse, bo rzeczywiście pieniądze będą ci potrzebne w realizacji planów. Nie przesadzaj jednak z odmawianiem sobie wszystkich przyjemności. Nie odkładaj każdej radości na później, bo potem będziesz żałował.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Zrób przegląd szaf i półek. Przeglądnij rzeczy i odłóż te, których od lat nie nosisz. Tobie już się nie przydadzą, a komuś w potrzebie sprawią radość i spowodują oszczędność w skromnym budżecie.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Kalkuluj i rozsądnie lokuj nie tylko uczucia ale na zimno analizuj sytuację bytową. Nie powtarzaj błędów przeszłości, kiedy śniłeś o wielkiej karierze i jeszcze większej miłości. Liczy się tu i teraz. Bezpieczniejszy wróbel w garści niż kanarek na dachu.

RYBY 19.02. – 20.03.

Nie przemęczasz się ostatnio w dbaniu o swój związek. Idziesz na łatwiznę i wpadłeś w rutynę. Zaplanuj romantyczną randkę i okaż partnerowi swoje uczucia. Oboje bardzo tego potrzebujecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.