Horoskop 25.05. – 31.05.

25 Maj

Raku, w miłości jest czasem słońce a czasem deszcz. Ważne, żeby móc zawsze patrzeć w jednym kierunku. Panno, codzienna dawka alkoholu na rozluźnienie? Nie czaruj się, że to nie problem, tylko zadbaj o siebie. Strzelcu, dobrze się rozejrzyj. Uczucie może być blisko.  A co czeka pozostałe znaki? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.04.

Ta znajomość jest bez szans. Próbujesz się oszukiwać, że to tylko przelotny romans, jednak przyzwyczajasz się coraz bardziej. Różnica wieku i fakt, że musicie się ukrywać, nie sprzyjają związkowi. Trzeba wiedzieć kiedy odejść.

BYK 21.04. – 21.05.

Kochać, nie zawsze znaczy oddawać się bez reszty. Pomagaj, wspieraj, motywuj, ale nie poświęcaj siebie. Na razie jesteś jak ćma zbliżająca się do ognia. By wygrać tę walkę, musisz pokazać siłę i upór, bo w uczucie nikt nie wątpi.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Zarzekałeś się, że już nigdy nie zaangażujesz się w żaden związek. Nie można jednak wyleczyć się z potrzeby miłości. To co nazywasz przyjaźnią i porozumieniem dusz, jest niczym innym, niż prawdziwy, dobry związek. Czas go skonsumować, bo oboje o tym marzycie.

RAK 22.06. – 22.07.

W miłości wiosenne burze. Będzie duszno, gorąco, chwilami nawet niebezpiecznie, ale potem zaświeci słońce. Może nawet pokaże się tęcza? Jakieś pretensje, żale, rozczarowania, ale potem radość i wielka czułość….

LEW 23.07. – 22.08.

Marzy ci się zmiana partnera? Stary związek znudził cię i nie budzi już emocji? Winisz za to partnera? Zrób rachunek sumienia i spójrz na siebie z boku. Czy to przypadkiem nie ty sam jesteś winien ochłodzenia uczuć w waszym związku? Jest szansa na odbudowanie go.

PANNA 23.08. – 22.09.

Czy codzienny drink lub lampka wina, wypite wieczorem przy telewizorze, to nie początek problemu alkoholowego? Zastanów się, czy umiesz jeszcze bez tego się obejść? Czas najwyższy przystopować, bo może być niebezpiecznie.

WAGA 23.09. – 22.10.

Gotówka na pewno będzie ci potrzebna, bo nadszedł czas, by zabrać bliską i oddaną ci osobę na prawdziwy, luksusowy urlop. Nie tłumacz się trudnymi czasami, tylko zastanów się jak zdobyć niezbędne fundusze. Wiesz doskonale, że oboje zasługujecie na piękny, wspólny wyjazd.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Twoje zwątpienie jest niczym nieuzasadnione. Żadna droga nie jest zamknięta. Prawo do osobistego szczęścia ma każdy i w każdym wieku. Zasługujesz na miłość i jesteś na nią gotów. Spokojnie patrz w przyszłość.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Boisz się marzeń o udanym związku, bo przekonany jesteś, że tobie nie może się udać? Śmiało patrz dookoła, uśmiechaj się do ludzi i realizuj swoje pragnienia. Nawet się nie spostrzeżesz gdy pojawi się ktoś, kto stanie tuż obok ciebie.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Lenistwo w miłości to obciach. Możesz nie mieć ochoty na kino, czy weekendowy wyjazd, ale przytulić się, czy pocałować? Jesteś tak pewny swojego partnera, czy znudzony nim? Zastanów się, o co ci chodzi?

WODNIK 21.01. – 18.02.

Nie udawaj, że nie widzisz wpatrzonych w ciebie, zakochanych oczu. Ktoś bardzo chce się do ciebie zbliżyć. Twoja kokieteria, wrodzone umiejętności flirtowania i otwartość spowodowały, że przyszedł czas na prawdziwą miłość. Czy jesteś na nią gotowy?

RYBY 19.02. – 20.03.

Twój związek kuleje. Oboje udajecie, że wszystko w porządku, ale wiesz, że to oszukiwanie się. Boicie się podjąć decyzje, które mogą wszystko zmienić. Ty musisz to zrobić, nawet jeżeli miałoby zaboleć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.