Horoskop 25.03. – 31.03.

25 Mar

Bliźniaku, wyzwól się z więzów, które Cię krępują. Lwie, flirt to Twoje drugie imię, idzie wiosna, zaszalej.  A co czeka w nowym tygodniu pozostałe znaki Zodiaku? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.03.

Unikaj nagłych, niespodziewanych sytuacji. Wszelkie awarie i pech staną się Twoim udziałem. Patrz pod nogi, sprawdzaj, czy wyłączyłeś żelazko i zamknąłeś drzwi, a najlepiej nie wychodź z domu, jeśli nie musisz. Za kilka dni zła passa minie.

BYK 21.04. – 21.05.

Praca cię uwielbia i chwilami masz jej dość, jednak wkrótce przekonasz się, że na zwolnienie tempa raczej nie masz szans. Będąc w centrum toczących się spraw, poczujesz się dowartościowany i doceniony. Usłyszysz peany na swoją cześć, a Twoje nowe projekty zaskoczą nawet ciebie.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Oczyść wreszcie atmosferę wokół siebie. Żyjesz w kłamstwach, niedomówieniach, co powoduje niepokój twoich bliskich. Zakończ związek, który nie tylko dobrze nie rokuje, a może zniszczyć coś, co budowałeś z trudem wiele lat.

RAK 22.06. – 22.07.

To dobrze, że masz pasję, dla której wiele jesteś w stanie poświęcić. Godne podziwu jest Twoje zaangażowanie, nie zapominaj jednak z czego żyjesz. Najpierw obowiązki, potem przyjemności. Tej kolejności nie zmienisz.

LEW 23.07. – 22.08.

Nie bądź mrukiem i milczkiem. Zaczynasz być uciążliwy dla towarzystwa, z którym bywasz na tyle często, że nie musisz ukrywać swojej drugiej natury. Zaskocz wszystkich i pokaż, że jesteś dowcipny, błyskotliwy, a umiejętność flirtowania opanowałeś do perfekcji. Teraz czas na Ciebie.

PANNA 23.08. – 22.09.

Lada chwila wiosna i przyjdzie czas na zdjęcie grubych kurtek i płaszczy. Czy jesteś pewna, że twoja sylwetka chętnie „wyjdzie” na światło dzienne? Może warto nieco o nią zadbać? Krytycznie spójrz w lustro i do roboty! Jeszcze jest czas.

WAGA 23.09. – 22.10.

Od dłuższego czasu niepokój cię nie opuszcza. Podświadomie czekasz na jakąś informację, która może diametralnie zmienić oswojoną codzienność. Nie bój się. Zmierz się z życiem, a okaże się, że świat inaczej wygląda, gdy ktoś czeka w domu.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Niby szukasz bratniej duszy, a w gruncie rzeczy spodobała ci się wolność i brak ograniczeń. Poświęć więcej czasu bliskim, zdobądź się na kompromis i przestań szukać ideału. Zawsze po gorącym okresie fascynacji, przychodzi codzienność. Tez może być miła.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Zaniedbujesz przyjaciół z przeszłości. I to dla osoby, którą jesteś zafascynowany, chociaż nie wiadomo dlaczego. Ciekawostek przyrodniczych szukaj w ogrodzie botanicznym, a niekoniecznie w swoim życiu prywatnym. Wróć na ziemię.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Życie nabierze przyspieszenia. Poczujesz się jak na karuzeli. Jednego dnia sięgniesz chmur, by drugiego mocno uderzyć w ziemię. Przetrzymaj dzielnie tę huśtawkę, bo później będzie już tylko równowaga, której szukałeś.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Zapanuj nad chaosem, który niepostrzeżenie wkradł się w twoje życie. Nie można zjeść pączka i mieć pączka, a ty próbujesz udowodnić, że Tobie się uda. Jeżeli nie dokonasz selekcji spraw i ludzi wokół, powtórzy się sytuacja sprzed lat.

RYBY 19.02. – 20.03.

Zbliżysz się do kogoś, kto do tej pory był tylko jednym z sąsiadów. Nagle okaże się, że już nie wystarczy zwykłe „dzień dobry”, bo znacznie więcej macie sobie do powiedzenia. Zapowiada się sympatyczna znajomość, ze wspólnym śniadaniem w tle.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.