Horoskop 25.02. – 03.03.

25 Lut

Co czeka Was w nadchodzącym tygodniu? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.04.

Lubisz wyzwania, dlatego taka okazja jak ta, może już się nie pojawić: dziś decyzja, jutro wyjazd. Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Nie bój się ryzyka, tym razem na pewno efekty przerosną Twoje najśmielsze marzenia.

BYK 21.04. – 21.05.

Ktoś bardzo Ci nieprzychylny cierpi widząc Twoje dobre notowania u przełożonych. Uważaj, bo właśnie ktoś kwestionuje Twoją reputację i przygotowanie zawodowe. Udawanie, że jest Ci to obojętne, nie jest bohaterstwem, tylko głupotą. Uprzedź czyjeś knowania i głośno powiedz, co o tym sądzisz.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Zupełnie straciłeś odporność. Nie ruszasz się, porzuciłeś wszelką aktywność fizyczną, a dziwisz się spadkiem formy? Komputer i telewizor wyrzuć na śmietnik, bo za moment staną się ważniejsze od rodziny. Zadbaj o relacje z otoczeniem i pomyśl o własnym zdrowiu, póki czas.

RAK 22.06. – 22.07.

Twój zapał i inwencja wszystkim się udzielają. Twoja kreatywność jest doprawdy imponująca, dlatego wykorzystaj ten stan i śmiało wyjdź ze swoimi projektami. Zostaną przyjęte z podziwem. Dostaniesz przyzwolenie na ich realizację.

LEW 23.07. – 22.08.

Nikt nie wierzył, że Twoja pomoc może być tak przydatna. Byli tacy, którzy wątpili w skuteczność ostatnich działań. Najbliższe tygodnie potwierdzą, że możesz wiele i otoczenie zacznie zabiegać o Twoje poparcie. Uzbrój się w cierpliwość i oddzielaj rzeczy ważne, od mało istotnych.

PANNA 23.08. – 22.09.

Zaczynasz przesadzać z wydatkami. Zbyt jawnie obnosisz się z lepszą niż dotąd sytuacją materialną, co zaczyna razić w oczy. Sprawiasz przykrość pogardą dla mniej zasobnych, co ostentacyjnie okazujesz. Pohamuj te zapędy, bo spotka Cię zasłużona kara za tę pychę.

WAGA 23.09. – 22.10.

Nie patrz na ocenę otoczenia i nie zastanawiaj się co, kto o Tobie myśli. To Twoje życie i Ty ponosisz konsekwencje swoich wyborów. Jeżeli wierzysz, że dobrze zdecydowałaś, po prostu zrób to. Kieruj się intuicją, a wszystko będzie dobrze.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Nowe zlecenia, pozornie przypadkowe i zupełnie niespodziewane, okażą się początkiem dobrej passy. Lawina nowych zadań zaskoczy Ciebie i Twoich współpracowników. Pamiętaj, że nie ma teraz rzeczy niemożliwych, dlatego śmiało podejmij każde wyzwanie zawodowe.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Podjąłeś zawodowe wyzwanie, którego od dłuższego czasu unikałeś . Będzie trudno, ale podołasz i zostaniesz doceniony. Dowartościujesz się, a efekt uzyska wysoką ocenę. Może warto pomyśleć, czy nie pójść dodatkowo tą nową drogą?

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Gardząc innymi, przeceniając swoją osobę, chwaląc się asertywnością – na pewno nie osiągniesz celu. Chcesz sławy i pieniędzy – ale to nie tędy droga. Bez wysiłku podskoczysz na krótko i niezbyt wysoko. Upadek może być bardzo bolesny.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Wiadomość, która innych wyprowadzi z równowagi, Tobie przywróci spokój. Wreszcie poczujesz się pewnie i śmiało zaczniesz planować przyszłość, nie bojąc się o stabilizację zawodową. Identyfikujesz się z firmą, co musiało przynieść wymierne efekty. Dla Ciebie to początek „żniw”.

RYBY 19.02. – 20.03.

W pobliżu pojawi się mężczyzna, który nieźle namiesza w Twoim życiu. Jest konfliktowy i interesowny. Bierz to pod uwagę angażując się w tę znajomość, zwłaszcza, że jego intencje są nieszczere i skierowane na wykorzystanie Ciebie i Twoich bliskich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.