Horoskop 24.12. – 30.12.

24 Gru

Byku, odpuść i wybacz. Koziorożcu, nie skąp na prezenty dla bliskich. A co czeka pozostałe znaki w nowym, świątecznym tygodniu? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.04.

Ktoś będzie oczekiwał teraz Twojego wsparcia i pomocy. Nie doszukuj się drugiego dna. Po prostu pomóż, bo okres świąt jest szczególny. Nie wiadomo kiedy do drzwi zapuka strudzony wędrowiec i kto nim będzie?

BYK 21.04. – 21.05.

Spięcie, do którego dojdzie, nie ma żadnego znaczenia. To efekt emocji przedświątecznych, a nie czyjejś złej woli. Wybacz, bo wkrótce wszystko wróci do normy. Przecież teraz nawet zwierzęta mówią ludzkim głosem.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Zostaw wszystkie niedokończone, służbowe sprawy i zajmij się przygotowaniami do Sylwestra i powitania Nowego Roku. Musisz być przygotowany do wizyty niespodziewanych gości. Wyniknie dużo dziwnych sytuacji…

RAK 22.06. – 22.07.

Dąsy i pretensje będą towarzyszyły tym świątecznym dniom. Twoja rodzina przypomni sobie o zadawnionych pretensjach i od słowa, do słowa zrobi się „piekiełko”. Przygotuj sobie plan B: jak zabawić skłóconych gości.

LEW 23.07. – 22.08.

Nie planuj zbyt wiele na świąteczny czas. Wszystkie wcześniejsze projekty wezmą w łeb, bo ktoś skutecznie je pokrzyżuje. Niestety nie licz teraz na przychylność losu. W nowym roku wszystko zmieni się na lepsze.

PANNA 23.08. – 22.09.

Bierz się tylko za takie czynności, które nie wymagają fizycznego wysiłku. Nie jest najlepiej z Twoją kondycją, a także kręgosłup woła o pomstę do nieba! Oszczędź więc sobie trudu i zajmij się tylko świąteczną logistyką.

WAGA 23.09. – 22.10.

Okres świąt i Sylwester to okazja do podsumowań. Możesz sobie pogratulować, bo rok nie był zły, a Ty w wielu sprawach stanąłeś na wysokości zadania. Możesz spokojnie spojrzeć na siebie w lustrze.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Informacje, które będą do Ciebie docierały, bardziej Cię wzruszą, niż świąteczny nastrój. Staraj się, by emocje, które teraz Ci towarzyszą trwały jak najdłużej. Dużo zależy od Twojej dobrej woli.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Nie martw się, okres który teraz trwa, nie jest wieczny. Wszystko minie i znowu nastanie spokój. Nie przejmuj się sztucznymi, „rodzinnymi” sytuacjami, które z prawdziwa miłością niewiele mają wspólnego.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Prezenty, prezenty… same przyjemności teraz czekają Ciebie i Twoich bliskich. Miło dostawać, ale trzeba też czasem kogoś obdarować. Sięgnij głębiej do kieszeni i obdaruj hojnie bliskie Ci osoby.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Planuj, decyduj, dziel i rządź. Jeżeli nie Ty, to kto dopilnuje, by ten szczególny czas był szczęśliwy, radosny i naprawdę serdeczny? Spróbuj dać wszystkim dużo wiary, nadziei i miłości.

RYBY 19.02. – 20.03.

Decyzje, które teraz podejmiesz, będą miały skutek na długie lata. Nie żałuj czasu, energii ani pieniędzy, by sprawić radość ludziom, którym zawdzięczasz więcej, niż innym. Wkrótce staną za Tobą murem, a wsparcie będzie Ci wtedy potrzebne, jak nigdy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.