Horoskop 21.05. – 27.05.

21 Maj

Skorpionie, używki w niczym Ci nie pomogą. Panno, zamiast tylko wyglądać, pokaż, że masz również szare komórki. A co w nowym tygodniu czeka pozostałe znaki? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.04.

Złe chwile wkrótce miną. Nie wyżywaj się na bliskich, nie prowokuj awantur, bo niedługo wszystko wróci do normy, a Ty będziesz musiał przepraszać. Przeczekaj w spokoju zły moment.

BYK 21.04. – 21.05.

Ktoś tuż obok przeżywa Twoje problemy ale boi się posądzenia o ingerencję w nie swoje sprawy. Przyjmij wyciągniętą rękę, a kiedyś odwzajemnisz okazane Ci serce.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Skarżysz się na samotność i brak zainteresowania Twoją osobą? Najpierw zastanów się gdzie tkwi problem? Może warto bardziej zadbać o siebie i przywrócić uśmiech na twarzy?

RAK 22.06. – 22.07.

Używki, nocne imprezy, hektolitry kawy, brak snu… Jak długo zamierzasz tak żyć? Twój organizm wkrótce odmówi posłuszeństwa, a los wystawi rachunek. Dokąd zmierzasz? Pomyśl o tym.

LEW 23.07. – 22.08.

Zbyt łatwo się poddajesz. Pierwsze niepowodzenia powodują zniechęcenie i brak chęci do dalszego działania. W ten sposób niczego nie doprowadzisz do końca. Weź się w garść i do przodu!

PANNA 23.08. – 22.09.

Twoje infantylne zachowania nie dodają Ci uroku. Mizdrzenie się i nieuzasadniona kokieteria ośmieszają Cię w oczach otoczenia. Przestań się wygłupiać i pokaż, że też myślisz, a nie tylko wyglądasz.

WAGA 23.09. – 22.10.

Bliska osoba cierpi, bo jesteś nieczuły i obojętny. Okaż więcej uwagi, a atmosfera w Twoim związku zmieni się na lepsze. Twoje aroganckie zachowanie jest powodem Waszego kryzysu.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Zrezygnuj z trybu życia, który od pewnego czasu prowadzisz. Nie masz powodu, by problemy emocjonalne zagłuszać używkami. Nic się nie dzieje. Zamiast rozczulać się nad sobą, weź się do roboty!

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Angażujesz się w życie rodzinne, ale nie daj się zwariować! Bliscy są tylko krok od wykorzystywania Twojego dobrego serca. Nie pomyl pomocy z poświęceniem.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Nie szukaj wrogów tam, gdzie ich nie masz. Uprawiasz teorię spiskową, podczas gdy sam mącisz i intrygujesz. Pomyśl kto jest Twoim złym doradcą i odsuń tę osobę jak najdalej.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Szczera rozmowa pozwoli wyjaśnić wzajemne pretensje. Wdawanie się w plotki za czyimiś plecami nie może skończyć się dobrze. Wszystko jeszcze można przywrócić do dawnego stanu.

RYBY 19.02. – 20.03.

Iskrzy w pracy, w domu, wśród znajomych i przyjaciół. Twoje rozdrażnienie i nerwowość dolewają oliwy do ognia. Wycisz się, zrelaksuj, odsuń na razie w cień, a dopiero wtedy wróć do ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.