Horoskop 20.03. – 26.03.

20 Mar

Bliźniaku, poprawi się Twoja sytuacja finansowa. Panno, spróbuj scedować obowiązki na innych. A co w nowym tygodniu czeka pozostałe znaki? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.04.

Twoje opinie okażą się kolejny raz prorocze. Nie dziw się więc, że będziesz proszony o wyrażenie zdania na temat, który teraz jest najważniejszy. Nie zabawiaj się we wróżbitę, tylko potraktuj sprawę naprawdę poważnie.

BYK 21.04. – 21.05.

Twoje propozycje spotkają się z entuzjazmem. Sam będziesz zdziwiony, jak dobrze odnalazłeś się w nowej rzeczywistości. Dopasowanie do aktualnych potrzeb wcale nie oznacza rezygnacji z dotychczasowych przekonań i działań.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Dostaniesz pomyślne wiadomości dotyczące stanu Twoich finansów. Odczujesz znaczną poprawę, co nie znaczy, że masz od razu poczuć się „panem świata”. Nie szalej, odłóż na wakacje.

RAK 22.06. – 22.07.

Lubisz być w centrum uwagi, a zachwyt nad własnym wyglądem wprawia Cię w euforię. Nie przegap tylko momentu, kiedy zaczniesz być obiektem kpin. Przesadne myślenie o tym jak wyglądasz, a nie jak żyjesz, może mieć fatalne skutki.

LEW 23.07. – 22.08.

Nie walcz, nie zmuszaj otoczenia do przyjęcia twoich racji. Kompromis teraz okaże się najlepszą metodą postępowania. Czas przemówi na Twoją korzyść. Wkrótce wszyscy przekonają się do Twoich propozycji zmian.

PANNA 23.08. – 22.09.

Bierzesz na siebie za dużo obowiązków, przez co z niczego do końca nie będziesz mogła się wywiązać. Pamiętaj, że dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane. Mierz siły na zamiary.

WAGA 23.09. – 22.10.

Zachowaj opinie na temat bliskiej osoby dla siebie. Wasz chwilowy kryzys nie upoważnia Cię, by mówić o niej źle. Po co masz za chwilę wstydzić się spojrzeć w lustro? Zwłaszcza, że za chwilę i tak do siebie wrócicie.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Unoszenie się honorem ma sens, gdy konflikt dotyczy godnego Ciebie przeciwnika. Miernoty bez honoru omijaj szerokim łukiem, jawnie lekceważąc. Nie są warte ani Twojej uwagi, ani czasu.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Ambitny projekt nie powiedzie się tak szybko, jaki planowałeś. Lepiej wolniej, a konsekwentnie. Nie możesz łapać wszystkich srok za ogon i wyręczać innych. W końcu nikt nie pracuje za darmo, ani tym bardziej za dużo.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Temperament bierze górę nad rozsądkiem. Zastanów się, czy dla chwilowego zaspokojenia fantazji warto narażać Twój związek? Nie łudź się, że zdrada nie wyjdzie na jaw. „Życzliwi” już zacierają ręce.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Z bardzo niskich pobudek ktoś próbuje użyć Twojej osoby dla własnych, prywatnych rozgrywek. Bycie „narzędziem” zwykle nie popłaca, bo „frycowe” zapłacisz Ty. Analizuj zachowania i słowa, nim będzie za późno.

RYBY 19.02. – 20.03.

Usłyszysz pytania, których unikałaś jak ognia. Nie pomogą wykręty, ani zmiana tematu. Będziesz musiała Rybo zmierzyć się z problemem i zająć jednoznaczne stanowisko. Szczerość i prawda będą tu jak najbardziej na miejscu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.