Horoskop 19.03.–25.03.

19 Mar

Bliźniaku, to Twój czas. Panno, zadbaj o siebie. A co czeka pozostałe znaki Zodiaku? Przekonajcie się.

BARAN 21.03. – 20.04.

Nic za darmo. Nie licz, że manna sama spadnie z nieba. Twoje sny o potędze są niczym nie uzasadnione. Marzeń nie spełnisz tak długo, dopóki nie weźmiesz się do roboty.

BYK 21.04. – 21.05.

Przekonasz się, że upór i wiara w sens tego co się robi, czynią cuda. Niemożliwe stanie się możliwe pod warunkiem, że dasz z siebie wszystko. Właśnie ten moment może zaważyć na Twojej przyszłości.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Dobry nastrój nie opuści Cię przez wiele dni. Stan euforii będzie Ci towarzyszył w domu i w pracy. Poczujesz, że świat należy do Ciebie i właśnie Ty rozdajesz karty. Tę rundę wygrasz!

RAK 22.06. – 22.07.

Wszystkie pomysły i rozwiązania, które teraz zaproponujesz, zostaną przyjęte z entuzjazmem. Dostaniesz zielone światło na ich realizację. Uważaj jednak, by nie skończyło się tylko na dobrych chęciach.

LEW 23.07. – 22.08.

Osoba, którą teraz poznasz, okaże się ważna dla Ciebie na dłużej, niż zakładałeś. Zamiast bronić się przed uczuciem, załóż, że serce nie sługa i daj się ponieść emocjom.

PANNA 23.08. – 22.09.

Nie oszczędzaj na zdrowiu. Pomyśl co warte urlopy, czy szaleństwa zakupowe, gdy organizm odmówi posłuszeństwa? Wyjmuj więc zaskórniaki i maszeruj na kosztowną ale jedynie słuszną terapię.

WAGA 23.09. – 22.10.

Twój bunt i chęć podjęcia walki miałyby sens, gdybyś wiedział, o co Ci chodzi. Upierasz się bez sensu, dla samego pokazania, kto tu rządzi. Nie czujesz, że się ośmieszasz?

SKORPION 23.10. – 21.11.

Ktoś próbuje wysondować, na ile dasz się wykorzystać. Zachowaj ostrożność i rozwagę, bo zgodą na każde ustępstwo nie zyskasz uznania, a tylko się ośmieszysz.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Wydarzenia ostatnich dni wywołują u Ciebie smutek i irytację. Spróbuj myśleć, że wszystko mija, a sprawy ważne dziś, jutro będą bez znaczenia. Idzie nowe, lepsze…mimo, że teraz wydaje się trudne.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Propozycja, którą usłyszysz, nie jest tak korzystna, jak wyda Ci się w pierwszej chwili. Spokojnie rozważ wszystkie za i przeciw i dopiero wtedy daj odpowiedź.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Unikniesz problemów, jeżeli w spokoju rozważysz, kto zawsze był wobec Ciebie lojalny i szczery. Nie pozwól nikomu sobą sterować. Sam podejmij decyzję, w którą pójść stronę.

RYBY 19.02. – 20.03.

Planujesz co robić w lecie, a nie dbasz o to, co dzieje się teraz. Jeżeli nie zadbasz o „dziś”, to „jutro” nie będzie zachwycające. Patrz, z czego żyjesz i pilnuj, by nie wylądować na bruku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.