Horoskop 19.02.–25.02.

19 Lut

Lwie, nie przejmuj się plotkami, tylko rób swoje. Wodniku, czas przekuć pomysły w czyny. A co czeka pozostałe znaki Zodiaku? Przekonajcie się.

BARAN 21.03. – 20.04.

Twoje pretensje do osoby, która zarzuciła Ci niedociągnięcia, są bezzasadne. Doskonale wiesz, że wina jest po Twojej stronie i udawanie, że jest inaczej, tego nie zmieni. Nikt za Ciebie pracował nie będzie. Pogódź się z tym w końcu.

BYK 21.04. – 21.05.

Upór ma sens, gdy jesteś przekonany o swojej racji. Upieranie się przy swoim zdaniu, gdy wiadomo, że się mylisz, jest zwykłą głupotą. I tak niestety oceniane jest Twoje zachowanie. Wycofaj się, zanim całkiem się ośmieszysz.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Konflikt dwojga zakochanych osób możesz łatwo zażegnać. Kup kwiaty, bilety do kina i rzuć się na kolana. Zostanie Ci wybaczone, bo zawsze zwycięży miłość. Nie bój się głośno nazwać swoich uczuć.

RAK 22.06. – 22.07.

Obowiązki mogą być uciążliwe, pod warunkiem, że Cię przerastają. Te są na miarę Twoich możliwości, więc zamiast narzekać i biadolić, weź się za nie. Nic prostszego zwłaszcza, że po wykonaniu poczujesz dużą satysfakcję.

LEW 23.07. – 22.08.

Nie rób problemu z plotek, które krążą na Twój temat. To przejaw czyjejś zazdrości i bezsilności. Puść to mimo uszu i dalej bądź sobą. Uśmiechem spowodujesz, że pomówienia ośmieszą nie Ciebie, a plotkującego.

PANNA 23.08. – 22.09.

Nie panikuj. Z dużej chmury mały deszcz. Diagnoza, której się obawiałaś, okaże się korzystna i nie będzie wymagała żadnej lekarskiej interwencji. Po prostu ogranicz używki i pilnuj diety, a wszystko będzie dobrze.

WAGA 23.09. – 22.10.

Pilnuj terminów i ze szczególną starannością wykonuj swoje obowiązki. Twoi przełożeni z uwagą przyglądają się Twojej pracy i być może szykują dla ciebie niespodziankę. Od Ciebie zależeć będzie, jaką…

SKORPION 23.10. – 21.11.

Właśnie teraz pojawi się szansa poprawienia Twojego wizerunku wśród ludzi, na których Ci zależy. Pokaż, że potrafisz myśleć i wyciągać wnioski. Czas laby minął i nikt już nie będzie patrzył przez palce na to co robisz i czego nie robisz.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Jeżeli dotąd twoje argumenty nie przemawiały, zastosuj środki bardziej restrykcyjne. Podlegli Ci ludzie przywykli, że niewiele trzeba, by Cię zadowolić. Przypomnij, że nic nie trwa wiecznie, a cierpliwość i wyrozumiałość też mają granice.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Przechwałki, że wszystko możesz i potrafisz, warto byłoby poprzeć adekwatnymi zachowaniami. Póki co, tylko gadasz, a nie robisz nic. Jeżeli odpowiada Ci taka opinia na swój temat, to rzeczywiście wytrwale na nią pracujesz.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Pomysłów masz wiele, talentów jeszcze więcej, a wszyscy Cię chwalą i lubią. To cenne i miłe. Szkoda jednak, że nic z tego nie wynika i w żaden sposób nie starasz się tych zdolności przekuć w sukces. Czas w końcu ruszyć do przodu.

RYBY 19.02. – 20.03.

Zamiast analizować, kluczyć i wymyślać różne wyjścia, weź się w garść i śmiało, głośno i wyraźnie ogłoś ukochanej osobie, że kochasz i oczekujesz wzajemności. Usłyszysz słowa, o których dotąd tylko marzyłaś.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.