Horoskop 18.12.–24.12.

18 Gru

Bliźniaku, uspokój emocje i przyjmij wszystko na chłodno. Wago, weź pod uwagę, że nie masz monopolu na wiedzę. A co czeka pozostałe znaki w nowym tygodniu? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.04.

Codzienność przeszkodzi Ci w przygotowaniach do świąt. Szare, przyziemne sprawy spowodują, że stracisz ochotę do porządków, zakupu prezentów, przystrajania mieszkania. Nie poddawaj się złym nastrojom. Wkrótce poradzisz sobie spokojnie ze wszystkim.

BYK 21.04. – 21.05.

Męczą Cię obowiązki, rodzina i współpracownicy. Drażni wszystko, co wymaga rozmów, angażowania Twojej energii. Zamiast wściekać się na cały świat, zostaw wszystko i po prostu wyśpij się. To zmęczenie powoduje fatalny nastrój.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Nie przyjmujesz krytyki, ani uwag pod twoim adresem. Zamiast rzucać się i obrażać, zrób rachunek sumienia i sam oceń, czy jesteś w porządku w stosunku do otoczenia. Okaże się, że to Ty masz problem z emocjami. Uspokój się!

RAK 22.06. – 22.07.

Wątpliwości budzi Twój stosunek do bliskiej osoby. Otoczenie krytycznie ocenia zachowania, w wyniku których Twój partner jest przygnębiony i smutny. Zdecyduj się, czy chcesz kontynuować ten związek. Być może czas go zakończyć nie raniąc się wzajemnie?

LEW 23.07. – 22.08.

Twoje zaangażowanie w organizację rodzinnych świąt, jest doprawdy imponujące. Jeżeli celem jest pojednanie zwaśnionych, połączenie kochających, zaciśnięcie więzi, to jesteś na najlepszej drodze, by wszystko się udało. Brawo!

PANNA 23.08. – 22.09.

Dobra wiadomość, którą przekaże Ci najbliższa osoba, na długo wprawi Cię w dobry nastrój. Mimo tego nie zapomnij, że wszystko ma swój kres i bez podgrzewania atmosfery żadne uczucie nie przetrwa. Szanuj partnera i Wasz związek.

WAGA 23.09. – 22.10.

Każde Twoje słowo będzie teraz traktowane jak wyrocznia czy wróżba. Nim zaczniesz dawać rady, pomyśl, czy nikogo nie krzywdzisz lub sprowadzasz na złą drogę. To, co dla Ciebie jest niewinną zabawą, może komuś skomplikować życie. Myśl co mówisz i robisz.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Twoje pomysły są dobre, a nawet bardzo dobre pod warunkiem, że zaczniesz je wprowadzać w życie. Z samego gadania nic nie wyniknie. Działaj, bo Twoi bliscy czekają na wsparcie życiowe i…finansowe.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Nie będzie łatwo, bo będziesz musiał osądzić, ocenić i pogodzić zwaśnione osoby. Zanim jednak staniesz po czyjejś stronie, postaraj się bezstronnie ocenić sytuację. Rola mediatora jest trudna, jednak radość z efektów będzie bezcenna.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Energia i radość wprost Cię rozsadzają. Okres przedświąteczny należy do Twych ulubionych i przygotowania wcale Cię nie męczą. Zmobilizuj jednak Twoich bliskich do pomocy, bo robiąc wszystko sam, do wigilii usiądziesz nieprzytomny ze zmęczenia.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Staniesz przed wyborem, w którą pójść stronę i kogo wybrać. To poważny dylemat, bo z jednej strony obowiązki, z drugiej miłość. Spokojnie zastanów się, czy da się połączyć te pozornie dwa odległe światy? Jeżeli tak, jesteś szczęśliwcem!

RYBY 19.02. – 20.03.

Trudne zadania, niecodzienne wyzwania? Wszystko dla Ciebie pestka! Wiara w szczęśliwy finał pozwoli Ci przenosić góry . Pamiętaj jednak, że do tanga trzeba dwojga. Bacznie obserwuj czy partner chce Ci pomagać?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.