Horoskop 18.02. – 24.02.

18 Lut

Baranie, w końcu Amor trafi Cię swoją strzałą. Nie broń się przed tym, co poczujesz. Strzelcu, odpuść sobie i odpocznij. Poradzą sobie bez Ciebie. Co przyniesie nowy tydzień pozostałym znakom Zodiaku? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.03.

To koniec Twojej samotności. Przygnębiające bycie singlem przerwane zostanie przez znajomość, która nieźle namiesza w Twoim ustabilizowanym życiu. Poddaj się temu uczuciu bez zastanowienia.

BYK 21.04. – 21.05.

Są w życiu sprawy ważne i mniej ważne. Masz ogromny problem z właściwą oceną sytuacji i wkrótce boleśnie o tym się przekonasz. Jeżeli nie zmienisz podejścia, najbardziej zaboli Ciebie.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Stagnację mylisz z wygodnym życiem. Ślęczenie przed telewizorem, podjadanie, rozleniwienie i ospałość, czas zamienić na aktywność i nowe plany. Idzie wiosna!

RAK 22.06. – 22.07.

Zakończysz wszystkie zaległe sprawy urzędowe, co da Ci spokój i luz. Zaszalej więc i szeroko otwórz ramiona. Ciekawe kto w nie wpadnie? Będzie pełne zaskoczenie.

LEW 23.07. – 22.08.

Masz ochotę na bal w starym stylu, trącący myszką, z długimi sukniami i smokingami? Musisz trochę poczekać, bo właśnie skończył się karnawał. Ty go przespałeś, więc teraz została Ci myszka…komputerowa i wirtualne randki i bale.

PANNA 23.08. – 22.09.

Pohamuj swoją nerwowość i rozdrażnienie. Otoczenie wiele Ci wybaczy, ale nie przeginaj. Wszystko ma swoje granice i może spotkać cię zasłużona przykrość.

WAGA 23.09. – 22.10.

Ustal kolejność: najpierw obowiązki zawodowo-szkolne, potem próba stabilizacji, a później zabawa. Ty wybrałeś odwrotną kolejność, a potem dziwisz się, że nic Ci nie wychodzi.

SKORPION 23.10. – 21.11.

We wszystkim konieczny jest umiar. Odreagowanie stresu jest możliwe nie tylko przez alkohol. Zachowaj dystans i rozsądek, bo wszystko skończy się pomyślniej niż się spodziewasz.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Nie masz teraz ochoty na zabawę i spotkania z przyjaciółmi. Angażujesz się w sprawy rodzinne zbyt emocjonalnie, przypłacając to zdrowiem. Wyhamuj, bliscy poradzą sobie bez Ciebie doskonale.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Pochłaniają Cię pomnażanie finansów i otaczanie przedmiotami luksusowymi. To ambitne cele, tyle, że chcesz tego dokonać czyimiś rękoma. Miło być…pasożytem o wielkich aspiracjach?

WODNIK 21.01. – 18.02.

Ktoś jest o Ciebie zazdrosny. Pomyśl, czy chwilowo nie zrezygnować z zewnętrznych uciech i zabawy, dla dobra waszego związku? Chyba, że już go przekreśliłeś…

RYBY 19.02. – 20.03.

Trudny czas. Będziesz tematem plotek, intryg i krytyki. Jeżeli nie czujesz się winna, nie reaguj, nie tłumacz się. To będzie sprawdzian dla partnera, czy stanie po Twojej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.