Horoskop 14.01. – 20.01.

14 Sty

Byku, nie łap dwóch srok za ogon. Na dłuższą metę to nie wypali. Wago, czas na nowe, na rozpoczęcie kolejnego etapu. Nie patrz wstecz. A na co mogą liczyć pozostałe znaki zodiaku w nowym tygodniu? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.03.

Zawiedzie cię ktoś, na kogo liczysz i ufasz bezgranicznie. Będziesz rozczarowany, co nie znaczy, że masz skreślić tę osobę. Daj jej drugą szansę, bo każdy ma prawo się mylić…ale nie dwa razy.

BYK 21.04. – 21.05.

Nie działaj na dwa fronty. Nie zawsze da się upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Zdecyduj się na jedno zadanie, a odniesiesz sukces. Lepszy wróbel w garści, niż skowronek na dachu. Obyś nie został z niczym.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane. Lubisz dawać obietnice bez pokrycia. Nie rób komuś nadziei, gdy nie jesteś w stanie pomóc. Jeżeli naprawdę się postarasz, tym razem uda ci się spełnić czyjeś pragnienia.

RAK 22.06. – 22.07.

Nikt nie sądził, że drzemie w tobie talent artystyczny. Poćwicz, przygotuj się i zaskocz wszystkich. Masz szansę na zaistnienie, o jakim nie marzyłeś nawet w snach.

LEW 23.07. – 22.08.

Lenistwo ogarnie cię we wszystkich dziedzinach życia. W domu jakoś to ukryjesz, gorzej w pracy. Może warto pójść na krotki urlop i przeczekać ten spadek formy?

PANNA 23.08. – 22.09.

Udowodnij, że można na tobie polegać. Nie przestrzegasz terminów, spóźniasz się, nie dotrzymujesz słowa, intrygujesz. Sam sobie nie ufasz, a co dopiero otoczenie. Natychmiast zmień to, bo spotkają cię odrzucenie i samotność.

WAGA 23.09. – 22.10.

Zbyt dużo żalu i pretensji jest w tobie. Czas dokonać spowiedzi przed samym sobą, lub…skreślić ten nieudany odcinek życia. Nie możesz stale roztrząsać tego, na co i tak już nie masz wpływu. Zacznij wszystko od nowa.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Masz prawo do dobrego nastroju. Dokonałeś milowego kroku w swoim życiu. Teraz czas na krok drugi, równie trudny, ale całkowicie zależny od twojej pracy. Uwierz w siebie i do przodu. Dasz radę.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Masz szansę na awans, bo w pełni na niego zasługujesz. Nie czekaj na dobre słowo przełożonego, tylko sam upomnij się o gratyfikację. Możesz być pewny powodzenia.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Dlaczego nie stać cię na własne zdanie? Powtarzasz czyjeś opinie, podpierasz się nie swoimi argumentami, a potem dziwisz się, że nikt nie traktuje cię poważnie. Czas dorosnąć.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Możliwe jest nadrobienie zaległości, których trochę się w ostatnio nazbierało. Aby wyjść na prostą, musisz poświęcić temu więcej czasu. Nie dopuść, by zaległości jeszcze się pogłębiły, bo to oznacza kłopoty.

RYBY 19.02. – 20.03.

Nerwowy czas wkrótce się skończy. Musisz jedynie uderzyć się w piersi, przyznać do zaniedbania i obiecać, że podobna sytuacja nigdy już się nie powtórzy. Okaż dobrą wolę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.