Horoskop 12.11. – 18.11.

12 Lis

Baranie, zabierz się za wdrażanie w życie swoich nowych pomysłów. Raku, czasem słowa tną bardziej, niż nóż. Co czeka pozostałe znaki w nowym tygodniu? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.04.

Dobry czas i jeszcze lepszy nastrój. Będziesz cały w euforii, bo Twoje dotychczasowe starania zakończą się sukcesem. Nie zachłyśnij się powodzeniem ale od razu zacznij realizować kolejny etap pomysłu na życie.

BYK 21.04. – 21.05.

Nie zbudujesz swojego szczęścia na krzywdzeniu innych. Niby truizm, Ty jednak sądzisz, że Ciebie nie dotyczy. Otóż bardzo szybko przekonasz się, że droga, którą wybrałeś, jest nie tylko stroma i kręta ale prowadzi donikąd.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Dobry klimat w pracy i duża szansa na awans. Już widzisz siebie na kierowniczym stanowisku, podczas gdy może się okazać, że w tym samym czasie zawali się Twoje życie rodzinne. Postaraj się zachować balans w obu dziedzinach.

RAK 22.06. – 22.07.

Zapominasz, że słowa mogą ranić bardziej, niż fizyczny ból. Zanim powiesz komuś bliskiemu co o nim sądzisz, zastanów się, co w ten sposób osiągniesz? Nie zmienisz partnera obrażając go i poniżając. Nie zawsze cel uświęca środki.

LEW 23.07. – 22.08.

Masz zastrzeżenia do swojej formy fizycznej i martwisz się zadyszką przy wchodzeniu nawet na I piętro? To nic dziwnego, skoro Twoja aktywność fizyczna ogranicza się do leżenia na kanapie, sięgania po chipsy i objadania słodyczami. Czas zmienić złe nawyki.

PANNA 23.08. – 22.09.

Zamiast czytać romanse i oglądać wszystkie telewizyjne seriale, wybierz się na imprezy kulturalne, które poszerzą Twoje horyzonty i będą pretekstem do poznania nowych, ciekawych ludzi. Jeśli nie teraz, to kiedy?

WAGA 23.09. – 22.10.

Nie jesteś w stanie sam pracować za cały zespół. Nie możesz pozwolić na bezlitosne wykorzystywanie przez osoby, którym nie chce się nic robić. Pracuj na swój sukces i nie pozwól, by ktoś leniwy pod nim się podpisał.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Nie unikaj spotkań, w czasie których nie tylko się rozwiniesz ale także poznasz ciekawych, inspirujących ludzi. Na siłę nie szukaj jednak nowych wyzwań. Czas i los same zdecydują, kiedy wszystko będzie jak tego pragniesz.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Nie kieruj się zazdrością. Los bywa przewrotny i fortuna kołem się toczy. Dziś Ty czujesz się przegrany i gorszy, ale już wkrótce może się okazać, że to właśnie Tobie los sprzyja. Konsekwentnie rób swoje i nie zbaczaj z raz obranej drogi.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Twój związek jest stabilny i przewidywalny, stąd zaczynasz się nim nudzić. Nim jednak zaczniesz szukać nowych wyzwań, pomyśl czy warto poświęcać rodzinne życie dla czegoś, co może ten spokój zburzyć.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Błyszczysz, kokietujesz, flirtujesz…wierząc, że stan euforii będzie trwał wiecznie. Nie zawsze jednak świeci słońce, a po lecie, przychodzi jesienna szaruga. Może warto przygotować się na gorsze dni i zabezpieczyć sobie przyszłość?

RYBY 19.02. – 20.03.

Przydałoby się więcej empatii w Twoim postępowaniu wobec bliskich osób. Ta obojętność kogoś bardzo boli i oczekuje właśnie teraz wsparcia i pomocy. Wkrótce Ty możesz znaleźć się w podobnej sytuacji i wtedy poczujesz, jak to jest zostać samemu z problemami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.