Horoskop 12.10. – 18.10.

12 Paź

Raku, droga na skróty nie jest tą, którą powinieneś iść. Wodniku, uwierz w siebie. Masz ku temu powody. A co spotka pozostałe znaki zodiaku w nadchodzącym tygodniu? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.03.

Analizowanie niepowodzeń i zamartwianie się przeszłością, prowadzą donikąd. Liczy się to, co tu i teraz. Żyj tak, żebyś nie żałował żadnego dnia. Idź śmiało do przodu.

BYK 21.04. – 21.05.

Nie unoś się honorem tam, gdzie wystarczy być krytycznym. Dumę schowaj do kieszeni i przyznaj się, że dałeś ciała. Nikt nie jest zawsze doskonały więc daj sobie prawo do pomyłki, czy błędu. Ideały są nudne….

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Wyłącz telefon, komputer, telewizję, nawet radio, i sprawdź, czy potrafisz pobyć sam na sam z własnymi myślami. Czy przypadkiem nie próbujesz zagłuszyć wątpliwości i lęków ? Nazwij je i spróbuj pokonać, bez wspomagania z zewnątrz.

RAK 22.06. – 22.07.

Droga na skróty nie prowadzi do upragnionej mety. Próbując załatwić wszystko najprostszym sposobem, nie patrząc na przeszkody i ludzi obok ciebie, nie osiągniesz spodziewanego efektu. Wróć i zacznij wszystko od początku.

LEW 23.07. – 22.08.

Podróż, którą planujesz, będzie przygodą życia tylko wtedy, gdy wyjedziesz z osobami ci bliskimi. Samotność, którą chcesz komuś udowodnić, najbardziej dotknie ciebie. Czy warto?

PANNA 23.08. – 22.09.

Zacznij kontrolować swoje postępowanie, bo jesteś o krok od uzależnienia. Nie bój się nazwać wprost tego, że pewne czynności są ci już niezbędne. Walcz, a będziesz dla bliskich superbohaterem.

WAGA 23.09. – 22.10.

Kontroluj swoje uczucia, bo chcesz chyba być wierny partnerowi? Zbyt ważny jest wasz związek, abyś dla jednorazowej przygody go zniszczył. Ktoś bardzo chce do tego doprowadzić, więc strzeż się.

SKORPION 23.10. – 21.11.

W twoim życiu stale zachodzą zmiany. Zmiany na lepsze, ale wszystko odbywać się musi w swoim tempie. Nie próbuj niczego przyspieszać, bo niecierpliwość jest tu złym doradcą.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Czy przypadkiem nie przesadzasz w swoim strachu o zdrowie swoje i bliskich? Powoli ocierasz się o hipochondrię, co nie służy nikomu, a najmniej tobie. Ciesz się życiem, bo naprawdę nie masz powodów do zmartwień.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Nie możesz ulegać podszeptom ludzi, którym wydaje się, że wiedzą o tobie więcej, niż ty sam. Upór i konsekwencja w tym wypadku będą najlepszym wyjściem. Musisz sam wiedzieć jak postąpić, bez oglądania się na innych.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Twój brak wiary w siebie jest bezzasadny. Nie dostrzegasz swoich walorów zewnętrznych, niekwestionowanej urody i stale szukasz w sobie braków. Zupełnie niepotrzebnie. Wkrótce przekonasz się o swojej atrakcyjności, zwłaszcza, że pojawi się ktoś ważny w twoim życiu i narobi trochę zamieszania.

RYBY 19.02. – 20.03.

Problemy twoich współpracowników nie mogą przysłaniać ci twoich. Zastępcze życie nie zastąpi ci własnego. Zajmując się czyimiś sprawami, nie uciekniesz niestety od własnych problemów. Czas się z nimi zmierzyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.