Horoskop 12.03.–18.03.

12 Mar

Wago, nie odmroź sobie uszu, żeby zrobić innym na złość.  Raku, sprawy urzędowe same się nie załatwią. A co czeka pozostałe znaki Zodiaku? Przekonajcie się.

BARAN 21.03. – 20.04.

Możesz liczyć na życzliwość osób, którym kiedyś pomogłeś. Teraz Ty jesteś w potrzebie i nie wstydź się do tego przyznać. Im szybciej to zrobisz, tym większa szansa na wybrnięcie z kłopotów.

BYK 21.04. – 21.05.

Twoje poczucie humoru jest specyficzne i nie każdy takie żarty rozumie. Jeżeli nie ugryziesz się w język, nie dziw się, że wokół Ciebie zrobi się pusto. Wszelka przesada nie jest wskazana.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Nie pozwól wyprowadzić się z równowagi. Pokazanie złych emocji nikomu nie poprawi nastroju. Wykaż się spokojem i rozwagą, bo decyzje podjęte z dystansem, są najbardziej słuszne.

RAK 22.06. – 22.07.

Urzędowe sprawy same się nie rozwiążą, ani nikt za Ciebie ich nie załatwi. Unikanie tematu niczego nie zmieni, więc weź się w garść i zamknij temat raz na zawsze. Nie chcesz chyba kłopotów?

LEW 23.07. – 22.08.

Słońce i zapowiedź zbliżającej się wiosny, doskonale wpłyną na Twój nastrój. Wykorzystaj tę energię i obudź się z „zimowego snu”. Może warto wziąć się za domowe porządki i sprawy, które od jesieni czekają na załatwienie?

PANNA 23.08. – 22.09.

Zwolniłaś tempo życia, co na pewno poprawiło stan Twojego zdrowia. Nie znaczy to jednak, że masz nie robić NIC. Pewne obowiązki masz nadal i nikt za Ciebie ich nie wykona. Nie wpadaj z pracoholizmu w lenistwo.

WAGA 23.09. – 22.10.

Robienie wszystkiego na przekór, nikomu nie wyjdzie na dobre. W domu stracisz uczucie bliskich, w pracy zyskasz wrogów. Zastanów się, czy walka z wszystkimi o wszystko ma sens i dokąd prowadzi?

SKORPION 23.10. – 21.11.

Pogubiłeś się w ocenie otaczających Cię ludzi. Osoby zupełnie Ci obojętne postrzegasz jak zwolenników, a bliskich obwiniasz za swoje porażki. Wyhamuj i spokojnie oceń sytuację. Masz jeszcze czas, by te błędy naprawić.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Czyjś władczy ton i szantaż emocjonalny nie wystarczą, żebyś odstąpił od swoich zasad. Przypomnij komuś, kto próbuje Cię złamać, że to Ty rozdajesz karty i postępujesz zgodnie z sumieniem.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Jeżeli nie uda Ci się dokładnie sprecyzować myśli, zostaniesz źle zrozumiany. Będzie to początkiem długiego sporu, dlatego stań na wysokości zadania i jasno zwerbalizuj wszystko, co chcesz przekazać.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Masz cechy, dzięki którym zjednujesz sobie sympatię ludzi. Szkoda tylko, że osiadłeś na laurach i nie robisz wiele, by wykorzystać swoje zalety. Nadszedł czas, że trzeba wziąć się do roboty i pokazać co potrafisz.

RYBY 19.02. – 20.03.

Miłość i rozsądek rzadko idą w parze, jednak Ty musisz pogodzić te dwa stany. Myśl perspektywicznie, by zapewnić ukochanej osobie nie tylko upojne noce ale także byt i bezpieczeństwo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.