Horoskop 12.02.–18.02.

12 Lut

Koziorożcu, nie wciskaj się między wódkę a zakąskę. Skorpionie, empatia to teraz Twoje drugie imię. A co czeka pozostałe znaki Zodiaku? Przekonajcie się.

BARAN 21.03. – 20.04.

Upieranie się przy realizacji planu, który nie ma szans na realizację, ośmiesza Ciebie przed otoczeniem. Mało, że nie uda Ci się przejść przez bariery prawne, to stracisz czas i oszczędności. Odpuść sobie mrzonki o własnym interesie i rób to, co do tej pory.

BYK 21.04. – 21.05.

Udawanie, że nadal masz 16 lat, jest żenujące. Nikt nie żąda, abyś zakładał pokutną sukmanę, ale zachowuj się stosownie do sytuacji i wieku. Moda na „dzidzię-piernik” dawno minęła, więc wróć z piaskownicy na ziemię.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Przeznacz czas na to, co najbardziej lubisz robić. Odstaw na razie obowiązki, zobowiązania, zaległe prace i zajmij się tym, co jest Twoją pasją. Poprawisz sobie humor i nabierzesz ochoty do codziennej, trochę nudnej pracy.

RAK 22.06. – 22.07.

Poczujesz ulgę, bo wreszcie załatwisz problem, który nie dawał Ci spokoju. Nie zapomnij podziękować tym, którzy pomogli Ci go rozwiązać. W końcu przekonałeś się, że sam niewiele możesz.

LEW 23.07. – 22.08.

Czas wielu niespodzianek. Spadnie na Ciebie lawina nieprzewidzianych sytuacji, które przyniosą radość, zaskoczenie, euforię ale także konieczność przykrych wyborów. Nie pogub się. Wybierz to, co najkorzystniejsze.

PANNA 23.08. – 22.09.

Serca nie oszukasz. Udawanie, że czyjeś zachowanie jest Ci obojętne i tak nie ma sensu. Na „kilometr” widać, że jesteś zazdrosna i nie możesz pogodzić się z wyborami byłego partnera. Może jednak warto zawalczyć o Wasz związek?

WAGA 23.09. – 22.10.

Twój wizerunek zyska, jeżeli zachowasz twarz w sporze, którego będziesz świadkiem. Nie lubisz się wtrącać, jednak tym razem zajmij stanowisko i głośno powiedz swoje zdanie. Będzie decydujące.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Dzięki Twojej pomocy ktoś uniknie poważnych kłopotów. Wykaż się empatią i zaangażuj się w rozwiązanie problemów, które chociaż bezpośrednio Ciebie nie dotyczą, są jednak dla kogoś bardzo trudne.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Nie daj się ponieść nerwom i powstrzymaj emocje. Pamiętaj, że czasami słowo bardziej rani, niż ból fizyczny. Zachowaj spokój i postaraj się uspokoić nie tylko siebie ale także osoby najbardziej zainteresowane.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Nie wtrącaj się w sprawy, które bezpośrednio nie dotyczą Ciebie. Działasz niby w słusznej sprawie, jednak „dobrymi chęciami piekło wybrukowane”. Pozwól, by każdy sam załatwiał problemy, bez wtrącania się osób postronnych.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Czasami spojrzenie z boku pozwala na lepszą ocenę sytuacji. Zbyt dużo się dzieje, abyś trzeźwo spojrzał na Wasz związek i dokonał decydujących posunięć. Jest szansa na poprawę sytuacji. Posłuchaj rady osoby postronnej  ale jakże Ci życzliwej.

RYBY 19.02. – 20.03.

Przekonasz się na kogo naprawdę możesz liczyć w sytuacji, gdy trzeba stanąć po Twojej stronie. Zdziwisz się, kto naprawdę okaże się uczciwy i lojalny. Będziesz musiała zweryfikować swoje dotychczasowe oceny bliskich Ci osób.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.