Horoskop 08.10. – 14.10.

8 Paź

Raku, trzymaj język na wodzy.  Strzelcu, nie pozwól na to, żeby ktoś się podpisywał pod Twoimi sukcesami. A na co mogą liczyć pozostałe znaki? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.04.

Przyda Ci się teraz dobry słuch i jeszcze lepszy wzrok. Wszystko, co będzie się wokół Ciebie działo, bezpośrednio niby Ciebie nie dotyczy, jednak już wkrótce okaże się, że jesteś w samym środku wydarzeń. Przygotuj się do personalnych rozgrywek.

BYK 21.04. – 21.05.

Nikt i nic Cię nie zaskoczy. Mimo życiowych kłód rzucanych pod nogi, doskonale sobie z wszystkim poradzisz. Wszystko co Cię nie zabije, tylko umocni Twoją wiarę w siebie i ludzi, którzy od lat są z Tobą. Nie bój się bitew, bo wojnę wygrasz w cuglach!

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Nie śpisz, nie jesz, niechętnie wychodzisz z domu, prawie się nie odzywasz….Czy Ty przypadkiem nie przesadzasz? Problemy, z którymi się zmagasz, nie są warte takich zachowań. Weź się w garść, chwyć sprawy w swoje ręce i walcz! Wszystko okaże się prostsze, niż myślisz.

RAK 22.06. – 22.07.

Poufne informacje, które do Ciebie dotarły, są czyjąś prywatną tajemnicą. Dochowaj sekretu, bo ujawniając go, możesz zrobić komuś wielka krzywdę. W tym wypadku milczenie jest złotem.

LEW 23.07. – 22.08.

Obowiązków Ci przybywa, a Ty zamiast wziąć się do roboty, użalasz się nad sobą i nie robisz nic. Odkładanie wszystkiego na później doprowadzi do sytuacji bez wyjścia. Czy naprawdę chcesz wkrótce szukać nowej pracy?

PANNA 23.08. – 22.09.

Osoba, z którą musisz współpracować, od dłuższego czasu irytuję Cię i drażni. Podejmujesz z nią polemikę, która tylko zaognia konflikt. Pomyśl, czy tym razem najlepszą obroną nie jest atak, tylko milczenie. Wkrótce wszystko się uspokoi.

WAGA 23.09. – 22.10.

Krygowanie się i udawanie niedostępnej, to w tym wypadku zły pomysł. Nie bój się okazać co czujesz i bezwstydnie powiedz o swoich fantazjach. Okaże się, że…oboje chcecie tego samego.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Za dużo myśli i energii poświęcasz osobie, która na to nie zasługuje. Odpuściłeś sprawy zawodowe, a poświęcając pracy więcej czasu, zyskasz finansowo i poznasz kogoś, kto rzeczywiście wart jest Twojej uwagi.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Jesteś świadom swej wartości i wiesz, że Twoje pomysły są cenne i przemyślane. Dlatego nie ignoruj faktu, że ktoś podszywa się pod Twoje sukcesy, traktując je jak własne. Zadbaj o swoją pozycję i upomnij o należną gratyfikację.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Mnóstwo telefonów, zmiany decyzji, najazd niespodziewanych gości, awaria ogrzewania… to i tak nie wszystkie „kataklizmy”, które staną się Twoim udziałem. Postaraj się podejść do tego z dystansem i uśmiechem. Wszystko minie!

WODNIK 21.01. – 18.02.

Masz za dużo czasu, stąd te niezbyt rozsądne pomysły i plany. Zamiast szukać nowych wzbudzeń, zacznij dostrzegać dobre strony obecnego życia, w którym otaczają Cię ludzie lojalni i życzliwi, na których zawsze możesz liczyć. To bezcenne.

RYBY 19.02. – 20.03.

Marzenia o dozgonnej miłości, która trwać będzie wiecznie, póki co włóż między bajki. Proza życia wygląda nieco inaczej, dlatego zanim spotkasz rycerza na białym koniu, naucz się sprzątać, prać i gotować. Giniesz w bałaganie, mówiąc delikatnie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.