Horoskop 08.01.–14.01.

8 Sty

Byku, szykuj się na niespodzianki. Skorpionie, więcej wiary w powodzenie. Będzie lepiej, niż myślisz. A co czeka pozostałe znaki? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.04.

Było wesoło i świątecznie ale czas wrócić do rzeczywistości. Będzie trochę szara, monotonna ale nie nudna. Możesz się spodziewać sporych atrakcji w postaci dawno niewidzianej cioci. Oj, będzie się działo!

BYK 21.04. – 21.05.

Zaangażujesz się w zadania, od których dotąd skutecznie uciekałeś. Szybko okaże się, że odnajdujesz się w temacie nad podziw dobrze. 2018 rok w ogóle zaskoczy Cię w wielu dziedzinach. Szykuj się na DOBRE zmiany!

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Lubisz wszystko zaczynać od nowa i jesteś otwarty na zmiany. Jeżeli jednak zrobisz o jeden krok za dużo i za szybko, może się okazać, że grozi Ci upadek. Zanim więc coś zrobisz, pomyśl o konsekwencjach.

RAK 22.06. – 22.07.

Duża szansa na poprawę pozycji materialnej. Jeżeli będziesz przewidujący i nie boisz się ryzyka, możesz wkrótce osiągnąć więcej, niż mogłeś marzyć. Nie żałuj czasu ani sił na analizę sytuacji.

LEW 23.07. – 22.08.

Unikanie większego towarzystwa może okazać się trafnym zamiarem. Teraz będzie czas na przemyślenia i wsłuchanie się w swoje potrzeby. Odpowiedz sobie czego tak naprawdę chcesz i do czego dążysz?

PANNA 23.08. – 22.09.

W tym roku spróbuj zaniechać skupiania się na nieważnych drobiazgach. Zajmij się tylko tym, co ma istotne znaczenie dla Ciebie i najbliższych. Nie rozmieniaj się na drobne, bo są sprawy ważne i ważniejsze.

WAGA 23.09. – 22.10.

Niezależna od Ciebie zmiana planów, lekko wytrąci Cię z równowagi. Zanim zaczniesz panikować, zastanów się, czy los przypadkiem nie wyświadczył Ci przysługi? Nowa sytuacja nie musi oznaczać pogorszenia.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Robisz noworoczne postanowienia, jednak zawsze z dużym brakiem wiary w ich powodzenie. Uwierz, że może być dobrze, a nawet bardzo dobrze. Planuj śmiało, bo los odwrócił Twoją kartę, na zdecydowanie bardziej kolorową.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Poczujesz dużą ulgę. Nie wszystko od razu ułoży się po Twojej myśli, jednak sukcesywnie będziesz obserwował, jak dążenia stają się rzeczywistością. Jeszcze tylko odrobina cierpliwości i znajdziesz się na prostej.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Karnawałowy nastrój nie będzie Cię teraz opuszczał. Będziesz żył od imprezy, do imprezy, od bankietu, do bankietu…Opinia „lwa salonowego” może Ci schlebiać, nie zapomnij jednak, kiedy powiedzieć STOP.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Uśmiech nie będzie schodził Ci z twarzy. Sprawy, które wydawały się nie do załatwienia, okażą się dziecinnie proste, a relacje z osobami uważanymi za wrogie, staną się wręcz przyjacielskie. Wszystko pójdzie śpiewająco!

RYBY 19.02. – 20.03.

Twierdzenie, że miłość do niczego nie jest potrzebna to znaczne nadużycie. Będziesz zakochana wręcz szaleńczo i wszystko inne przestanie się liczyć. Nie trać więc energii na słowa bez pokrycia, tylko kochaj, kochaj, kochaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.