Horoskop 05.11. – 11.11.

5 Lis

Wago, więcej dystansu. Koziorożcu, najpierw obowiązki, a potem przyjemności. A co czeka pozostałe znaki? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.04.

Przypomnisz światu o swoich zdolnościach i umiejętnościach, dzięki którym uratujesz ważny projekt. Przełożeni docenią Twój wkład, dzięki czemu Twoje szanse na awans gwałtownie wzrosną.

BYK 21.04. – 21.05.

Chcesz służyć radą i pomocą, jednak ogranicz się do roli doradcy, bez angażowania się w problem, który bezpośrednio Cię nie dotyczy. Dobrymi chęciami piekło wybrukowane, więc Twój udział może zostać potraktowany jak wtrącanie się w nie swoje sprawy.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Lepiej wyjdziesz na łagodzeniu sporu, niż próbie konfrontacji sił. Udowodnienie swojej racji pozbawi cię snu i uczyni więcej złego niż dobrego. Ustąp i przejdź nad konfliktem do porządku, bo w końcu nic wielkiego się nie dzieje.

RAK 22.06. – 22.07.

Krótsze dni i długie wieczory to okazja, by spotkać się z bliskimi przy wspólnym stole. Wykorzystaj ten czas nie tylko po to, by wykazać się zdolnościami kulinarnymi ale także aby zażegnać stare spory.

LEW 23.07. – 22.08.

Ktoś posądza Cię o zarozumialstwo i pychę. Zamiast oburzać się i obrażać, pokaż, że masz poczucie humoru i dystans do tego typu niesprawiedliwych ocen. Po prostu śmiej się z takich plotek i nie traktuj ich poważnie.

PANNA 23.08. – 22.09.

Poprawi się stan twoich finansów na tyle, że spokojnie opłacisz daleką podróż sobie i partnerowi. Nie szalej jednak z wydawaniem niespodziewanej kasy, bo to nie jest worek bez dna, a drugiego takiego farta szybko nie będzie.

WAGA 23.09. – 22.10.

Zamknęłaś się w sobie i unikasz nawet życzliwych Ci osób. Zupełnie niepotrzebnie, przecież już nikt poza Tobą nie pamięta o nieporozumieniu, którego byłaś autorem. Śmiej się z gafy, bo nikt się na Ciebie nie obraził.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Ktoś ma dla Ciebie propozycję, o której mogłeś tylko marzyć. Póki co, obserwuje Cię, ocenia Twój potencjał i czeka na właściwy moment, by poinformować o swojej decyzji. Nie możesz przegapić tej szansy.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Czeka Cię trudny tydzień, dlatego teraz wykorzystaj czas na zbieranie sił i wyciszenie emocji. Żeby komuś pomóc, musisz sam być w dobrej formie fizycznej i psychicznej. Mimo wielu obaw, wszystko skończy się najlepiej, jak to możliwe.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Lubisz wyręczać się innymi, by uniknąć zmęczenia i wysiłku. Jednak tym razem nie uda Ci się wywinąć od obowiązków. Dlatego nie trać energii na uniki, tylko od razu weź się do roboty. Przynajmniej zaoszczędzisz komuś nerwów, a sobie czasu.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Czas pełen niespodzianek. Gdzie się obejrzysz, tam pojawi się ktoś lub coś, co Cię zaskoczy lub wprawi w osłupienie. Nie daj się zaskoczyć wrogom, a dla przyjaciół otwórz szeroko drzwi. Tylko czy na pewno umiesz ocenić kto jest kim?

RYBY 19.02. – 20.03.

Zarzucają Ci zbytnią pewność siebie i przemądrzałość. Jeżeli jesteś pewna swoich racji, nie rezygnuj z własnego zdania, nawet pod wpływem różnych nacisków. Gorzej, gdyby okazało się, że nie masz pojęcia o czym mówisz. Spójrz na siebie krytycznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.